SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja tkanki tluszczowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
witam wszystkich. wlasnie zalozylem konto aby zadac kilka pytan, jesli jest to w zlym dziale to prosze o przeniesienie. czytalem troche na ten temat pare dni i jak zwykle opinie sa rozne. moze zaczne od tego ze mam ogromna nadwage, waze 100kg na 173cm wzrostu. od tygodnia biegam, przed bieganiem jadlem lekkie sniadanie (przewaznie serek wiejski z kromka chleba ziarnistego, plaster pomidora i banan) ale od wczoraj zdecydowalem sie biegac na czczo. planuje kupic bcaa. czy samo bcaa wystarczy w moim przypadku? super miesni nie mam ale szkoda byloby je spalac, rok temu robilem trening na rzezbe (co bylo bez sensu bo wazylem 95kg ale mniejsza z tym) i na klate wezme z 80kg (tak wiem, szalu nie ma). macie jakies wskazowki? i jeszcze jedno, ponad rok temu kupilem tight xtreme, zuzylem polowe i z roznych powodow nie kontynuowalem treningu to tez odstawilem tighta. date waznosci ma do konca lipca tego roku. czy bez obaw moge go brac przed bieganiem? troche bardziej smierdzi niz rok temu (chyba), nie wiem czy cos mogle sie tam utlenic? z gory dziekuje za porady. aha i jeszcze jedno, przez to ze duzo spozywalem alkocholu (juz nie pije) i nie udalo mi sie rzucic palenia moja kondcja = 0. przebiegniecie truchtem 1km to dla mnie maksymalny wysilek, nie wiem czy mieszcze sie w 55%-65% max tetna, takze na chwile obecna hiit odpada.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html
100kg i 173 cm to się o mieśnie nie martw tylko redukcja, odpowiednia dieta z bilansem kcal na minus, https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html i odejmij 300.
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
do lektury, do tego odpowiedni trening aerobowy i siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
dzieki wielkie. jakbym mial jeszcze jakies watpliwosci np co do diety to napisze tutaj. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
wiec tak panie peepeek, prosze o opinie badz krytyke. wbrew temu co wyczytalem w tych linkach bede biegal codziennie rano w godzinach 9-11 (roznie chodze spac ale sa to pozne godziny gdyz uczelnie najwczesniej zaczynam o 15), ewentualnie 1 dzien przerwy w tyg, do tego trening silowy 3 razy w tyg popoludniu badz nawet wieczorem. skorzystam z przykladowego planu treningu calego ciala i w miare postepow bede modyfikowal pod siebie. ja tam duzo nigdy nie jadlem wiec podam przykladowy jadlospis dnia: po bieganiu godz 11-12 200g serka wiejskiego, 2 jajka na twardo, pol pomidora, 2 kromki chleba owsianego; godz 14- 200g tunczyka, szpinak, kromka chleba owsianego, danie glowne roznie 17-20 200g kurczaka, 50g ryzu, wazywa (te takie mrozonki na patelnie) kolacja 200g twarogu chudego. biore spalacza tight xtreme mam nadzieje ze sie nie otruje (strasznie smierdzi i kapsulki sie posklejaly), no i chyba sie zdecyduje na bcaa chyba ze ktos mi powie ze szkoda kasy. do tego jakas lecytyna. czesciej nie dam rady jesc, myslalem gdzie by tu musli wcisnac ale moze bede bral blonnik w tabletkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie tone tabletek i jedz tylko ciastka i lody - polecam :)
Odstaw to co łykasz i zajmij się jedzeniem - da to dużo większy efekt i wyjdzie nawet taniej niż spalacze i inne wynalazki.
Jak oczekujesz pomocy to wypełnij ankiete.
Diete podawaj w tej formie, bo nikt tu za Ciebie nie policzy tego
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t930058.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę, proszę o sprawdzenie

Następny temat

plan prosze o sprawdzenie

WHEY premium