SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Witam serdecznie, od niedawna (poniedziałek 28.01) postanowiłem się wziąć za swój brzuch i zrobić z niego rzeźbę, zdaje sobie sprawę, że czeka mnie bardzo mozolna praca, ale jestem w stanie się poświęcić, generalnie największym moim problemem były słodycze, do których mam słabość, na szczęście od 28.01 ograniczyłem je do minimum i mam zamiar zabrać się za dietę, z tym, że mój przypadek jest dosyć specyficzny, bo zamierzam zrzucić tłuszcz z brzucha, jednocześnie chce dobrze wyrzeźbić sobie górną partię ciała i nogi.

Mówiąc szczerze, to nie wiem czy dobrze robię, dlatego chciałbym uzyskać jakiejś porady.

https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us" data-lightbox="zdjecie" data-title="https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us">https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us" alt=""/>

Proszę o to moja "dieta", w cudzysłowie, ponieważ jest ona orientacyjna, dlatego że dżemu dodaję jakąś łyżeczkę, może dwie do serka wiejskiego, a masła również bardzo mało.

Suma dobowa: 2909 kcal 129 g białka 106 g tłuszczu 334 g węglowodanów

Zatem wychodzi mniej więcej 30g tłuszczu.

Wiek: 19 lat
Masa: 73kg
wzrost: 178cm
Aktywność fizyczna - spora, biegam, ćwiczenia na siłowni, Russian twist na brzuch.

To tak mniej więcej w skrócie, liczę na jakąkolwiek pomoc, podejrzewam, że w ogóle ta dieta nie ma sensu, ale warto zapytać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

Poczytaj sobie, potem układaj dietę. A i wartości możesz zmieniać, a nie walniesz masło i zostawiasz 100 g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44186
Moze lubi pogryzac kostke? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
kkk123@ Jakbyś przeczytał do końca temat, a nie próbował zabłysnąć, to wiedziałbyś, że napisałem, iż jest to dieta orientacyjna, bo nie mogłem zmienić tych wartości i wyszło 100g masła ; )

Postaram się to zmienić i wkleić nową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
100gr to chyba było"barszczu" od rana.
jak można Ci pomóc skoro wszystko jest "orientacyjnie".
ogarnij się chłopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689



Poprawiłem, mam nadzieję, że dobrze.

Zmieniony przez - Kuba94 w dniu 2013-02-07 13:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3259
160 g białka starczy, tłuszczów za mało, daj 1-1.3 na kg masy ciała. Twaróg możesz śmiało zamienić na półtłusty, jest mniej przetworzony od chudego. Musli wywal.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Rainerman@
Twaróg zamieniłem, tłuszcze zaraz wypełnię, może oliwą z oliwek ?
Co zamieniłbyś zamiast musli? Może otręby pszenne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7929
Te 100g pomidora i 80g brokuł to wszystkie warzywa jakie chcesz zjadać dziennie?

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Oczywiście, że nie, jem również świeżego ogórka i marchew, zaraz to uwzględnię.
Do tego z owców jem jeszcze jabłko i pomarańcz, tylko nie trzymam się w tym wypadku określonej godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3259
Zamiast musli płatki owsiane na mleku bądź wodzie, ale mleko musisz wliczyć w bilans. Zajrzyj do kuchni SFD, jest tam przepis na placki owsiane, osobiście polecam. Możesz też do śniadania dorzucić jajka. Pieczywo chrupkie też bym wywalił i zamiast tego wstawił kaszę, ryż brązowy/paraboliczny/dziki, makaron mąki durum. Jest wiele kombinacji. Oliwa oliwek to bdb źródło tłuszczy, także orzechy włoskie, laskowe.

Zmieniony przez - Rainerman w dniu 2013-02-07 13:38:37

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw odżywek

Następny temat

Dązenie do idealnej sylwetki POMOCY !

WHEY premium