SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja bez aerobów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam, czy jest możliwa utrata tkanki tłuszczowej (nie tracąc mięśni za bardzo) trzymając jedynie diete z ujemnym bilansem i nisko węgle?

Do tego 3 razy w tyg. siłownia.

Zagalopowałem sie w robieniu masy i jestem na takim etapie, że tłuszcz mi przeszkadza a mięśni za wiele niema jednak zdecydowałem sie zrzucić kilka kilogramów a później dokładnie pilnować miske na masie.

Jak sprawdza sie taka mini wycinka samą dietą w praktyce?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jest mozliwe. Jednak nalezy pamietac ze aeroby przyspiesza i troszke spoteguja ten proces :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Do dupy opcja, lepszy schemat to dużo aerobów+więcej jedzenia niż 0 aerobów+mało jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
gdyż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Po co mniej jeść i organizm męczyć tym jak można sobie pobiegać, pospacerować, popływać co daje dodatkowe korzyści zdrowotne także?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Przeciez siłka jest wiec aeroby nie musza być, czy nie lepiej interwały?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Co to sama siłka? Wiesz co to sztywność arterii? Najlepiej to mieszać sobie aeroby z interwałami. Sama siłka to wiadomo przyjemność ale nie samą przyjemnością żyje człowiek (szczególnie trenujący).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
problem w tym że jest juz dośc zimno na biegi. No tak ale jeśli ważny jest bilans kaloryczny to jak zjem 400 kcal wiecej i przy bieganiu je spale to na jedno wyjdzie jak nie zjem tych 400 kcal pod względem redukcji tłuszczu czyż nie?

jasne, korzyści zdrowotne to sie zgadzam ale myślę o samym efekcie palenia tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Palenie tłuszczu oczywiście, że podstawą jest żarcie ale tak jak mówię lepiej zjeść więcej i więcej zapieprzać. Zimno? Ja rok temu biegałem w śniegu na -10 stopni 40-50 min i do dzisiaj żyję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Jak wyzej , pogoda nie ma znaczenia :P, kdelook- pdezwij sie na e-mail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Beznadziejna opcja..
Aeroby są impulsem do palenia tłuszczu. Głodówki nie są dobrym rozwiązaniem, lepiej zabrać się za siebie i powalczyć z 2 miechy jak trzeba, a nie bawić się z tematem miesiącami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masa cel 100 kg

Następny temat

Ekto - Dieta do oceny 60kg masa - 17 lat

WHEY premium