SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4083

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

83

Wzrost

185

Staż treningowy

10 miesięcy

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
nie uczepiłem spokojnie :) tylko dziwi mnie, że jeśli fbw jest takie dobre to dlaczego wszyscy(tak wszyscy których widzę na siłkach do których chodzę) robią splita? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
w tym już urok siłowni, że tam mało kto ma wiedzę merytoryczną. Jakbym ci przytoczył niektóre treningi ludzi z mojej siłki, to byś się za głowę złapał. Np. 2 ulanych gości na redukcji robiło taki super trening i mają taką super dietę, że się jeszcze bardziej zalali+ewidentnie spadło im miecho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
no rozumiem. ja tam sporo czytałem i o treningu i o diecie więc z moją wiedzą nie jest najgorzej.. tylko nie wiem na który trening sie zdecydować..bo na splicie 1week uwazam ze zbyt rzadko jest cwiczona partia,a natomiast na fbw ze nie wspołmiernie obciążam partię :/ wolałbym komuś układać trening niż sobie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
też to mam. Ja w wakacje będę robił split 4 dniowy przez 5 dni, mam nadzieję że wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
no raczej jasne :P a ty od początku układasz sobie sam plany czy korzystałeś z pomocy jakiegoś trenera personalnego bądź czegoś podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
każdy trening, dietę układałem sam, choć oczywiście korzystałem z korekty tu na forum. teraz teorytycznie już mam taką wiedzę, że nikt mi nie musi planów sprawdzać ale i tak wrzucam dla formalności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
no spoko..ja to tak trenowałem, że mam żałosne wyniki siłowe, że szkoda gadać :/ podoba mi się trening w stylu crossfit ale z przysiadem 70 kg to nie ma sensu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
plus bardziej mnie jara zrobienie wymyku(czy jakoś tak) na pierścieniach niż np branie w przysiadzie 200kg a w martwym 250 :P
pozatym jak jak oni to robią? :O
http://odwazsiezyc.eu/img.php?id=674

Zmieniony przez - erk w dniu 2013-05-24 20:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
ktoś coś powie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2147
a jakbym chciał biegać rano przed śniadanie to powinienem przyjąć BCAA.. a jest możliwość biegania bez BCAA? co w zamian można przyjąć? może szklankę mleka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Dalsza redukcja.

WHEY premium