SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja -> podkręcamy tempo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12078 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
bcaa OK, mono bym zostawil na mase.
t-steron zbedny zupelnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Rompul
2x2 + kawka brzmi dobrze :D

n3cRo a dlaczego nie brałeś przed treningiem tak jak większość zaleca ?


Jak nie przecież wrzucam revexa jem główny posiłek i smigam na siłkę

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
T-steron wydawał mi się pomocny przy budowie masy .... zwłaszcza że z tym teściem po 30tce to różnie bywa, podobno szybko maleje :P

n3cRo no tak, to ma sens

A tak przy okazji ... propo białka bo będę musiał zamawiać zaraz (kończy mi się Hi-Tec C6) ..... kombinować z jakimś firmówkami czy brać SFD - Wpc protein plus ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
sfd protein plus spoko

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
Revex dziś doszedł tak więc łyknę 2 tabsy, wypiję kawkę i na trening :D

Ktoś coś więcej o tym T-steronie ?
Zbędny na chwilę obecną czy w ogóle słaby i mało daje więc nie warto brać ?

Wydawało mi się że mono + T-steron mógłby zrobić dobrą robotę na masie po redukcji !?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12078 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
zbedny ogolnie
chyba, ze masz niskiego testa i robiles badania, wtedy mozna nieco sie pobawi...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
U mnie po miesiącu stosowania revexa fat zleciał z 8,7% na 6,9%. Dziś właśnie robiłem badanie. Także polecam

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Może spróbujesz Thermo Lizzera z IHS?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
Badań żadnych nie robiłem, po prostu ostatnio znajomy mi podsunął taki pomysł bo sam chce zamawiać i jak poczytałem to sam stwierdziłem, że może .... :)

n3cRo gratuluje wyniku, nabieram coraz większej ochoty i robię się niecierpliwy :D
gdzie i jak robiłeś te badania ? Ile takie cóś kosztuje ?

natalijka brałaś ? bo ogólnie opinii mało, a jak są to średnie :/

Na razie mam Revexa bo już zamówiony, a na drugi (raczej ostatni) cykl będę chciał coś mocniejszego .... może to co polecali wyżej Redline.
n3cRo co jeszcze brałeś na redukcji i co możesz polecić bądź odradzić ?


Zmieniony przez - Rompul w dniu 2016-02-04 15:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12078 Napisanych postów 160538 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234813
chcesz to przetestuj, zobaczysz, zbierzesz doswiadczenia jakies:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bcaa można brać na noc ?

Następny temat

Zestaw suplementow do oceny - Redukcja

WHEY premium