SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja -> podkręcamy tempo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Polecam Revexa. Właśnie kończę. Nie zamula, delikatnie podkręca przed treningiem. Jak kawą zapijesz jest git. Normalnie idę spać.

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
no skoro tak zachwalasz to chyba nie mam wyjścia :)

A jak dawkujesz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Zacząłem od jednej rano na czczo i jednej przed obiadem. Teraz przeszedłem na 1 rano na czczo 10 min przed śniadaniem i 2 szt 10 min przed obiadem.

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
druga porcja zamiennie przed obiadem / przed treningiem ? Czy zawsze przed głównym posiłkiem (nawet jeśli wypada po treningu) ?

A wracając do kawy, popijasz sobie normalnie tabsy kubkiem kawy :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
mozna popijac kawa, ja zawsze laduje spalacz glownie przed aktywnosciami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
Czyli proponujesz
- 1 rano przed śniadaniem i 2 przed treningiem czy 3 przed treningiem ?
- w DNT 1 przed śniadaniem i 2 przed obiadem czy 3 razy w ciągu dnia po jednej ?

Revex zamówiony więc będzie w czwartek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
2x2 sprobuj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Rompul
druga porcja zamiennie przed obiadem / przed treningiem ? Czy zawsze przed głównym posiłkiem (nawet jeśli wypada po treningu) ?

A wracając do kawy, popijasz sobie normalnie tabsy kubkiem kawy :) ?


Tak popijam normalnie kubeczkiem kawy. Jestem miłośnikiem kawy i nic na to nie poradzę Zawsze daję przed głównym posiłkiem. Sprawdziłbym opcję 2x2. Ale brakło by mi do końca redukcji. A tak mi wyszło ideal dlatego mam takie dawkowanie


Zmieniony przez - n3cRo w dniu 2016-02-03 00:31:21

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
2x2 + kawka brzmi dobrze :D

n3cRo a dlaczego nie brałeś przed treningiem tak jak większość zaleca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 883
a no i powtarzam pytanko o pomoc w rozplanowaniu supli na najbliższe miesiące ......

W lutym będzie tylko spalacz
w marcu może jeszcze jeden na koniec redukcji
Marzec/Kwiecień zaczynamy masować

I tu pytanie kiedy wrzucić takie suple jak mono, bcaa (ew. T-steron ....)
ogólnie myślałem żeby mono i bcaa wrzucić już teraz w lutym, ale wcześniej mi odradziliście stąd ponawiam pytanie ...... czekam z tym do końca redukcji ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy bcaa można brać na noc ?

Następny temat

Zestaw suplementow do oceny - Redukcja

WHEY premium