SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja , masa , zastoj .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
Witam otozmam problem z redukcja, moze opisze krok po kroku jak i co i wtedy cos pomyslimy
wiek:25
waga:75
bf: sadze ze okolo 13-15% nie jestem zbytnio zatluszczony
wzrost:184
treningi: silowe 5x w tygodniu , sobota niedziela wolne .
diety nie bede rozpisywal bo nie ma sensu wiem jak rozkladac makro i mikro skladniki, zbilansowac posilek wedlug mojej potrzeby itd,
Pracujac w Niemczech pojechalem w pole do pracy, tam przez 2 tygodnie jadlem same posilki bialkowo tluszczowe, przypominam ze przed wyjazdem robilem mase, i waga schodzila , pozniej zaczalem dodawac kcal, masa wzrastala nie mowie tu o kg ale o sladowych ilosciach na wadze, przez okres 5 miesiecy przybralem kg , z 71 na 74 kg (bardzo dobrze sie poprawila sylwetka wtedy), jadlem bardzo duzo poniewaz pracowalem po 10h w ciaglym ruchu , lepsze to bylo niz interwaly, jadlem jakies okolo 5 tys kcal, jak nie lepiej, gdy wrocilem do domu waga wachala sie miedzy 73-74kg, postanowielm kontynuowac mase ale juz nie jadlem tyle tylko ustalilem sobie bilans kaloryczny od 0 i zaczalem wciskac cotygodniowo kcal, waga powolutku wzrosla do 75kg i taka jest nadal aktualnie ,postanowilem zredukowac troszke brzuszka poniewqaz 3 stycznia wyjezdzam znow do lzejszej pracy i tam chcialem zaczac znow mase jakosciowa itd poniewaz mam tam bardzo dobre warunki, ale postanowielm ze zredukuje tak ze nie bede ucinal kcal tylko doloze intensywnosci,po tygodniu waga nadal ta sama , 75kg, wiec ucialem 50g wegli i wazac sie po tygodniu waga znow stala na 75kg, teraz ucialem znow 50g wegli i waga nadal ta sama , 75kg nie wiem aktualnie co robic teraz , czy wejsc w bilans 0 i tak trzymac sie przez tydzien i odlozyc treningi na tydzien a pozniej policzyc zapotrzebowanie dzienne dodajac 5x trening na silowni, jak wy myslicie o tym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
Wiedze mam , ale te badania to odkladalem , przyznam sie , zaluje no nic jakos z tego wyjde, dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Jak mamy coś doradzać jak nie wstawiasz diety? Wstaw diete wg wskazówek oraz pełną ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek :25
Waga : 75
Wzrost : 184

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 13-15%
Aktywność w ciągu dnia : aktualnie nic siedze w domu
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x silka
Odżywianie : 0 slodyczy napojow
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : perfekt
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna mono, omega 3 . bialko wpc
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana



ponizej zrzuty z diety w DT i w DNT

4x silownia

3191 kcal
15% białka: 479 kcal = 120 g
55% węglowodanów: 1755 kcal = 439 g
30% tłuszczu: 957 kcal = 106 g


WOlne od silowni

WSKAŹNIK BMR
1850 kcal
ABY UTRZYMAĆ WAGĘ
2220 kcal
15% białka: 333 kcal = 83 g
55% węglowodanów: 1221 kcal = 305 g
30% tłuszczu: 666 kcal = 74 g





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
pryzpominam ze waga na masie takze nie szla a jadlem wiecej kcal;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
jaki balagan , ogarnij , po 1 tam sa tematy redukcji,a w tym temacie pisze o moim problemie podczas redukcji , lepiej ty sie zastanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wyrażaj się ...Bo jak chcesz pomocy to lepiej Ty sie ogarnij.
Temat można zmienić, wystarczy napisać do moda...problemu nie widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
Po co temat zmieniac , jak tamte tematy dotycza calkiem innego problemu. PisE tam o mojej diecie i o redukcji, a ty chce pomocy bo mam zastoj i jem , ani masa nie szla anie nie redukowalw sie , jedzac wiecej niz powinienem stalek w miejscu , teraz refukujac znow stoje bo kcal jest mniej a waga ta sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Problem w tym, że tutaj piszesz i o masie i redukcji jak to jest w temacie zaznaczone.
Więc jest sens pisania w tych samych tematach, bo dotyczyły podbnej treśli.
Waga wagą, co z obwodami? Wrzuć raz jeszcze tarczyce do wglądu, inne badania robiłeś ?
Tarczyca z tego co widziałam pomimo, że w normie konwersja ft4 i ft3 kiepska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
Te badania wspominalem bylt brata , ja prosilem tylko o weryfikacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie doczytałam.
Waga nie rusza, a obwody ?


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-12-30 20:28:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza Posiłki i ilość tłuszczu

Następny temat

Biceps? Lepszy kształt?

WHEY premium