SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ketoza Posiłki i ilość tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29
Witam. Od tygodnia jestem na diecie ketogennej, i zastanawia mnie czy dość dobrze ułożyłem sobie rozkład białek tłuszczu i węgli

około 2 400 Kalorii. Bez szejka 2 169 kalorii 103 białka.
150,7 g białka 42%
29 g węglowodanów 8 %
185,5 g Tłuszczu 50 %

Moja waga to 89 kg. 186cm wzrostu i 42 w łapie hehe :P
W pasie gdzieś 88 87 nie pamiętam.. może gdyby z tych j**...ch boczków zeszło to było by mniej ( dlatego czas na ketoze )

Posiłki.
Śniadanie.
3 jajka całe + dwie łyżeczki oleju kokosowego + pięć plasterków boczku i pół awokado ( oczywiście jajecznica mega fat mix ! )

Drugie śniadanie.
Masło orzechowe 40 g. to około 2 łyżki stołowe ( z orzechów ziemnych BIO itd )

Obiad.
200 gram piersi z kurczaka smażone na dwóch łyżeczkach oleju kokosowego
do tego sałatka z sałatą :P trochę oliwek trochę fety przyprawy i zalewam oliwą z oliwek tak dwie łyżki stołowe. (
sałaty, oliwek i fety nie wliczam bo dużo tego nie ma. )

Kolacja.
Brukselki gotowane 200 g tak na oko to porcja w misce zalewam oliwą z oliwek dwie łyżki stołowe
( ku memu zdziwieniu całkiem dobre )

I taki dodatek to masło orzechowe Jedna łyżka stołowa to około 20 g. i szejk proteinowy izolat. jak trenuje to 60 g. czyli robie jednego sytego. No i oczywiście z wliczam tego szejka czyli jak nie wypije to białka będzie mniej i troche kalorii jak napisałem na początku.

Dodam że chyba mało tych kalorii i białka ale no więcej nie zjem... to mój limit :/ Jeszcze ładowania nie robiłem bo czuje się ok, nie miałem za dużo treningów ostatnio... Jak możecie coś doradzić czym mógłbym dobić tego białka i kalorii przy czym nie puścić pawia to bym był wdzięczny ;)

I jedno pytanko, oczywiście alkohol, wiem i czytałem było tego masa... ale jakoś o piwie nie słyszałem, może tylko o jednym....:/ chodzi mi o to że jak sobie strzele raz na jakiś czas ze 3 4 piwa... ( jedno to można sobie do zlewu wylać ) czy nie wybije mnie to z ketozy, i czy węgle z np "piwa" metabolizują się tak samo jak z jedzenia, bo coś tam wyczytałem że węglowodany z Alko nie metabolizują się tak samo i nie ma sensu wliczać, jedynie kalorie z owego trunku :)
Jeżeli ta dieta jest ok to sobie niech ktoś przepisze :D spoko że pomogłem :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zastosuj się do zaleceń regulaminu działu i wypełnij ankietę, oraz wrzuć rozpiskę w odpowiedni sposób:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55
tak na szybko, nie licząc kalorii wydaje się całkiem ok . ale piwko to jest na NIEEEE :( na keto... niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to już czas na redukcję?

Następny temat

redukcja , masa , zastoj .

WHEY premium