SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ramiona- odwieczny problem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli chce wyszczuplić ramiona to... ciało to taki kombajn. No chyba że ramiona mają stać się masywne+muskularne, to tu też można coś poradzić....


Zmieniony przez - sul w dniu 2016-02-03 12:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Masywne i umiesnione to kwestia wzgledna. Ja mysle, ze kolezanka chce miec chyba takie bez zadnego zarysu co dla mnie rowna sie dlugie i cienkie........i bezksztaltne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może smukłe, sprężyste, lekko wysportowane?


Zmieniony przez - sul w dniu 2016-02-03 14:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
sul
a może smukłe, sprężyste, lekko wysportowane?



Zmieniony przez - sul w dniu 2016-02-03 14:20:15


sul podziękujemy za te nic nie wnoszące rady.
Proszę Cię o ograniczenie spamu w naszym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę bardzo. Ja ze swojej strony proszę uważne czytanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
Witajcie. Przepraszam, że to tyle trwało, ale nie mogłam znaleźć chwili na wyczerpującą ankietę i zdjęcia. Wklejam poniżej :)

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: darianna1
WIEK: 24
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: pół roku na zajęciach fitness (treningi obwodowe, tbc itp.), 4 miesiące biegania (bardzo nieumiejętnego przez co nabawiłam się shinsplints do teraz niewyleczone, niestety mądra po szkodzie..), obecnie 5-ty miesiąc na siłowni (również terningi obwodowe, tbc, bieżnia, orbitrek itp)

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 56
WZROST: 164
OBWÓD RAMIENIA: i tu mam problem bo ostatnio wyrzuciłam miarkę która mi zawadzała bo uznałam że nie przyda się :P
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD TALI
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? główny cel (zrzucenie kilku kilo ) już osiągnęłam, teraz na tapecie jak w temacie ramiona :) no i jeszcze trochę boczków :)

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: napięciowe bóle głowy
PRZEBYTE KONTUZJE: wspomniana kontuzja łydek (czekam w kolejce na badania...)
WADY POSTAWY: dyskopatia szyjna na 3 poziomach
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? obecnie nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? tak, na wspomniane bóle głowy

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) nic konkretnego, ograniczyłam pieczywo, nie jem kolacji lub jem sałatke, ograniczyłam tłuszcz i wyeliminowałam fast foody

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? rano dwie kromki chleba posmarowane olejem kokosowym z szynką z kurczaka i/lub żółtym serem, dodatkowo ale nie zawsze jogurt z granolą, potem jakiś owoc, obiad to najczęściej jakieś mięso z kurczaka duszone w sosie z warzywami do tego kasza gryczana/ryż brązowy/ kus kus, kolacja to najczęściej sałatka: sałata, pomidor, ogórek, marchewka, kiełki, kurczak, sos na bazie jogurtu naturalnego, nie pije słodzonych napoi, jedna lub dwie kawy dziennie (czasami z łyżeczką cukru, czasami bez), herbata niesłodzona, dwa razy w tyg czerwone wino lub małe piwko :)
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? schudłam 5,5 kilo w 3 miesiące, teraz chyba stoję w miejscu

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE tak

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
dwa razy w tygodniu jestem na godzinnym treningu obwodowym, do tego w zależności od czasu sporadycznie spinning, tbc, trzy razy w tygodniu półgodzinne marszobiegu (ze względu na kontuzję) po około 4 km, brzuszki i na ramiona ćwiczę na takiej maszynie (nie wiem jak się nazywa :P ) że ręce przed sobą rozkładam do boku, i potem na odwrót, obciążenie 14 kg, 4 serie po 30 powtórzeń 3,4 razy w tygodniu.

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tyłem.
Załączam zdjęcia ramion gdyż to jest główny powód mojej wizyty tutaj :) wiem, że dla wielu z Was to może okazać się błachostką, jednak dla mnie to od wielu lat jest główny kompleks. Chciałabym żeby ramiona były smukłe, zgrabne, żebym nie wyglądała jak babochłop :P i mogła bez krępacji założyć sukienkę bez ramion. Kiedyś nie zwracałam na nie uwagi dopóki mój były chłopak nie powiedział mi że mam większą łapę niż on. Obecnie od barków zarysowuje się zgubienie/ mięsień następnie "dołek" i znowu zgrubienie/ mięsień, a chciałabym żeby to była jedna linia (wiem wymyślam, a pewnie to nawet nie jest możliwe :( ) Zdaję sobie sprawę, że już niewiele można z tym zrobić, że ciągłe ćwiczenia umięśniają mi ramiona, ale nie wysmuklają. Jednak mam nadzieje, że poradzicie mi coś co w końcu sprawi, że w 100% będę się czuła ze swoim ciałem dobrze.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i nie mogę się już doczekać Waszych sugestii :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, to niemożliwe. Taka jest budowa anatomiczna ludzkiej ręki, że jest mięsień naramienny, a potem zagłębienie oraz biceps i triceps. Tak to powinno wyglądać u zdrowej osoby. Jak nie będziesz tych rąk ćwiczyć i do pakietu się przegłodzisz, to jest szansa, że te mięśnie spalisz. ALE z tego co widać, na rękach odłada ci się też tłuszcz - więc jak spalisz mięśnie, to zostaniesz ze zwisem, a nie z chudą ręką modelki.

Masz nierealne oczekiwania delikatnie mówiąc.

Co ja bym zrobiła - ćwiczyłabym sobie na spokojnie i nie przejmowała się czy coś urośnie, czy nie, ale za to pracowała nad ogólną korekcją składu ciała. Pozbędziesz się z tych ramion tłuszczu, ujędrnisz je to i mięsień nie będzie przeszkadzać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Miésni to tu nie widac za bardzo, za to tluszcz owszem, a prosta to moze byc noga od stolu, ludzkie cialo to krzywizny.

Jesli masz ramie wieksze od faceta to raczej z nim jest cos nie tak a nie z Tobá

Cwicz dalej, jak zmieni sie sklad ciala to ramiona tez wyszczupleja
1

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3010
Co ja bym zrobiła - ćwiczyłabym sobie na spokojnie i nie przejmowała się czy coś urośnie, czy nie, ale za to pracowała nad ogólną korekcją składu ciała. Pozbędziesz się z tych ramion tłuszczu, ujędrnisz je to i mięsień nie będzie przeszkadzać.

Piszcie proszę od razu co dokładnie mam robić, jak jeść jak ćwiczyć, bo pojęcie ogólna korekcja składu ciała laikowi niewiele mówi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68528
jurysdykcja
(...) Jak nie będziesz tych rąk ćwiczyć i do pakietu się przegłodzisz, to jest szansa, że te mięśnie spalisz. ALE z tego co widać, na rękach odłada ci się też tłuszcz - więc jak spalisz mięśnie, to zostaniesz ze zwisem, a nie z chudą ręką modelki. (...)


Dodatkowo, nie ćwiczenie miejsc z tendencją do odkładania się tłuszczu, powoduje że z wiekiem wyglądają coraz gorzej, bardziej galaretowato i jest go tam coraz więcej... Popatrz na niećwiczące, trochę starsze osoby... Bardziej opłaca się ćwiczyć i mieć górki i dołki od mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznaj moc technologii - najbardziej zaawansowana linia suplementów Activlab !

Następny temat

ZBICIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

WHEY premium