SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 232
mam takie pytanie poniewaz od paru miesiecy zaczełem cwiczyc na siwlowni dokladnie od 3 ale doszedlem do wniosku ze lepszym rozwiazaniem bylo by jak bym mial swoja ławeczke w domu,mam nawet taka stara laweczke w piwnicy ale chcialbym ja chetnie zamienic na jakas lepsza.Prosilbym abyscie mi cos doradzili jaka kupic i jakie cwiczenia powinno sie na niej wykonywac.patrzylem ostatnio rozne oferty ale moj brat chce kupic laweczke ale bez mozliwosci cwioczen miesni nog co uwazam bez sensu.prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
To nie ejst tak ze kupisz laweczke i jest dobrze musisz syzkowac naprawde sporo kasy [dla mnie to sporo] msisz kupic minium 2 laweczki kazda ma swoja okragla sumke, sztange olimpijska + krzywke i drazek i hantle tutaj juz wychodzi ladnie ponad 1k aczkolwiek nie znam sie teraz na cenach, do tego ddoajmy tak proste rzeczy jak obciazenie do sztangi ktore naprawde tanie nie ejst lacznie musisz szykowac ok 2tys by moc jako tako cwiczyc na mase imo. bo cwicznei 1 hantlem sie nie oplaca jak pewnie sam wiesz dobrze.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 232
wiem doskonale to ale ja mam juz obciazenia wszystkie i 2 sztangi wiec to by bylo mi juz niepotrzebne,interesuje mnie wlasnie jakas laweczka ale chyba oddzielni emusialbym kupic jakis wyciag na bary prawda i zastanawiam sie czy wlasnie kupowac laweczke z cwiczeniami na nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Zwykle laweczki "20 in 1" sa do niczego. Kup zwyczajna laweczke skosna w gore, gjelsi kasy nie amsz bedzie na barki, klatke -skos, plaska jakby sie uprzec [kiedys nie bylo na silce wolnych lawek to wzialem taka] (tylko nie kupuj z profilowana gora!) i w sumie juz.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1722
2 tys to przesada lekka.
Jeśli masz troche zaparcia to możesz dużo zrobić samemu.Moją ławke z regulowanym skosem, co wytrzymuje dużo kg ( nie testowane na mnie ) mój bracik sam zrobił.Obciążenie - w sklepie jest drogie, ale ostatnio na złomie za 2x8kg ( około 30 cm śrenicy ) zapłaciłem 20zł - więc za darmo praktycznie.Ostatnio na Allegro kolo sprzedawał 100kg obiążenia + sztange 10 kg za 320 zł.Pozatym możesz się składać z kumplem, czy z bratem to wyjdzie ci taniej.
ja teraz kupuje sztange łamaną + montaż wyciągu górnego i wyjdzie to mnie to ok.60zł na spółke.

oblukaj jeszcze linka https://www.sfd.pl/temat212360/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ja przewidywalem opcje gdzie wszystko kupuje nic nie robi sam, i obciazenie ma mu starczyc na 120-130 na wycisk ^_^ tak by troche na rpzyszlosc starczylo niedaleka:)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
pewnie, najlepiej złożyć sie z kolegą albo samemu coś zrobić duzo taniej wychodzi

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 232
powiem szczerze z emoj wujek zajmuje sie takimi rzeczami i smialo moglby mi tez taka laweczke zrobic ale chyb adrogi jest material wykonania i chyba ni edalo by rady zrobic tego tak jak kupczej.bylo by to mozliwe gdybym mial plan takiej laweczki z dokladnymi wymiarami.wlasnie nawet ostatnio mysalem nad tym aby samemu cos tkaiego zrobic,w zrobieiu wyciagow tez nie bylo by kloptow potrzebn eby byly tlyko 2 bloczki.obciazenia i sztangi wlansie mam.ale wada jest tego ze w tkaiej wlasnorecznej lawczce nie bylo by chyb acwiczen na nogi,jak bys mial tkai plan laweczki to wez mi przeslij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat212360/

mow mi wojo (:

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening domatora do poprawy!

Następny temat

Oceńcie moj plan na mase

WHEY premium