SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o pierwsze cykle

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
witam ; )
zakupiłem 3 puszki CP 665gram za 120 złotych, z terminem przydatności do lutego 2010. Chcę najpierw dać organizmowi z 2 miesiące przygotowania na siłowni przed rozpoczęciem brania CP. No i tu pytanie takie, bo nie wiem czy po dlugiej przerwie na silowni (2 lata) gdy zrobię teraz kilka cykli na CP, to czy potem nie będzie mi słabiej kreta wchodzic? w sensie, że np stacki już nie będą na mnie dzialac zbyt dobrze, monohydrat będzie slabiej dzialac, itp?
no i te 3 puszki to nie wiem czy zdąrzę zjeść do lutego bo :
- zamierzam zrobić 5 cykli, kazdy po 49 dni (czy moze dluzej?)
- w DT 2 porcje CP + DNT monohydrat 5gram , czyli wychodzi 6 porcji CP tygodniowo (70 w jednej puszce) czyli na jeden cykl 49dni wychodzi 42 porcje
PO KAŻDYM CYKLU MIESIĄC PRZERWY - CHOĆ NIE WIEM CZY TO NIE ZA MAŁO?
w ten sposob powinienem się wyrobić do marca, kwietnia 2010. Czy jeśli owy CP jest szczelnie zamknięty to nie przeterminuje się jeśli np będzie mi leżał do maja, czerwca 2010?


wiem, że dużo pytań, ale odpowiedzi nagrodzę

Zmieniony przez - lynczako w dniu 2009-03-08 12:27:22

Zmieniony przez - lynczako w dniu 2009-03-08 12:29:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
ja nie jestem zwolennikiem walenia cyklu za cyklem na kreatynie.I moje zdanie jest tez takie ze im wiecej cykli tym slabsze dzialanie jest pozniej ale to norma i jest tak doslownie ze wszystkim.Zbyt piekne by to bylo gdyby kreatyna klepala zawsze tak samo .

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
rocwicz sie minimum 3 - 4miechy, ułoz diete, zadbaj o podstawy. Przerwa od cyklu powinna byc tak dluga jak trwal cykl.

Uzywaj wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
hmmm czyli może zrobić mniej, ale dłuższe cykle? np taki 63 dni? :D i wtedy tyle samo przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
moim zdanie dluzsze cykle lepsze, sam zawsze robie 12tyg

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
a jak z dzialaniem? nie będzie potem to tak jakby STACK zmarnowany? bo niby się pisze, że cykl 6-8 tyg, hmmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopuki widzisz efekty to bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
zmarnowac mozesz tylko wtedy jak nie bedzie odpowiedniej diety i treningu. zrob dlugi cykl to napewno nie pozalujesz, efekty sa bardziej stale.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10748
Nie planuj cykli na rok do przodu. Rozćwicz się, zrób pierwszy cykl, zobacz jakie beda efekty. W zaleznosci od tego dobierzesz sobie następne. IMO bez sensu planowanie 5 cykli do przodu jeśli nie wiesz jak na Ciebie zadziała dany stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
dzieki panowie sogi lecą jak ktoś chce to można dalej smialo walić odpowiedziami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

v12 hp 8444 i co do tego poradzcie ?????

Następny temat

Prosze o porade

WHEY premium