SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o oxanadrolon itp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
Witam,
jakiś czas temu kolega poinformował mnie o tym że robił sobie cykl z oxanadrolonem ("30 tabsow tak max 150zł" a on brał ich 60) do tego 2,5 kilo białka i ćwieczenia na siłowni i mówił że wyciśnie teraz zamiast 80 kg 130 kg. To był jego pierwszy cykl. Czy to w ogóle możliwe? Gość jest dobrze zbudowany, nie wiem ile waży.

Nawiązując do tego chciałbym poprosić o ukierunkowanie (dużo już się naczytałem) w wyborze specyfiku dla mnie. Waże 90kg mam, 185 cm wzrostu, 18 lat i już od dość dawna nie urosłem :] Pozatym nie trenuje od dawna... Zastanawiałem się czy oxanadrolon to dobre rozwiązanie?

Jeśli nie to co najlepiej by było brać? Efekty jakie chce osiągnąć (pobożne życzenie) to wzrost siły (70 kg wycisne od biedy) i masy mięśniowej ale nie koniecznie dużo masy, nie chciałbym spuchnąc tylko zbudować silne, dobrej jakości i o ładnej rzeźbie mięśnie.

Zależało by mi na kompletnym rozpisaniu cyklu oraz o opisaniu ile czego i kiedy jeśli chodzi o substancje pomocnicze jak białko i suplementy. Też niebardzo wiem jaki rodzaj diety do tego powinienem zastosować. Przed, w trakcie i po będe trenował raczej ostro bo po maturze to dużo czasu się ma :)

POzdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuje za rady.

Aloha & r'n'r

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
oj.. potrzebujesz diety
jak sie odzywiasz?

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-02-27 23:45:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
skup sie na diecie i wlasciwym treningu
przyjdz do nas za jakis czas

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
wiem że potrzebuje diety, tylko chodzi mi o to że chciałem to wszystko połączyć jakoś... Od jakiegoś miesiąca zacząłem się odżywiać raczej racjonalnie. Schudłem 5 kg. Jak tylko śnieg stopnieje to mam zamiar zacząć biegać. Narazie robie pompki w domu, 30 dziennie jak narazie. Jaka dieta byłaby dla mnie najlepsza i ogólnie jak to zaplanować żeby było jako tako na wakacje :]

Aloha & r'n'r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
30 pompek dziennie i o koks pytasz nieeeee nooo kuuurwa ja wymiekam mistrz swiata

jestes elokwentny chlopak wiec nie glupi
proponuje lekture postow w dziale odzywianie
to PODSTAWA
potem plan treningowy..
jak juz pocwiczysz troche to mozna u suplementach pogadac..

o koksie zapomnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
30 pompek w ilu seriach?
ty trenujesz na silowni czy chcialbys zaczac dopiero?

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Na cykl potrzebne jest te chyba min 100 tab Oxy. Jak ci koledzy mowia dobra dieta i do roboty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
ehhh chopaki po co mu silownia porobi sobie 30 pompeczek zarzuci oxe i masa pujdzie

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
jak w ilu seriach? w jednej :P 3 razy to powtórze co pół godziny i mam dość... a na siłownie to raz w tygodniu chodze ale to nic specjalnego jak narazie niestety.

Aloha & r'n'r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
no i dlatego masz se dać spokoj z oxą i innymi sterydami.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
eh, a ja myślałem że to bardziej kolorowo, tak hop siup i już. widać się przeliczyłem to ja narazie przerzuce sie w inne części forum i może wróce za jakiś czas. dzięki za uświadomienie...

Aloha & r'n'r

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gniew sterydowy

Następny temat

Cykl do dopięcia

WHEY premium