SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie?jak to jest??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
witam byłem dzisiaj na siłowni i doszło do sporu jak brac metke!!!!!
ja tam łukam 3 tabsy dzienie niktórzy mowia ze powinio brac sie tak zwana piramidke!!!!!!!!!!!!!
na forum jest pelna tematów na ten temat w których tez sa podzielone zdania wiec jak to jest?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ehhh... łykasz mete ilości nie liczy w tabsach a mg substancji w 1 tabs a teraz kazdy stosuje stała dawke od poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
moda na piramidki już przeminęła
teraz stosuje się stałe dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
tak samo mowiłem na siłowni to niktorzy ze ok niktórze że zle i sta ta cała wiksa!!!!
ja łykam naposim 15 mg dzienia i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
no to jak jest zadowolony to w czym problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
w tym ze kilka osob mówi ze zle ja bierze ze od pon-środ 6 tabsów i od srody to soboty nastepne 6 niedziele bez brania ja sie tylko rozesmiałem wiec z silowni jak wracalem do domu to własnie myslałem n ten temat i postanowiłem ze napisze na forum temat!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
powiedz kolegom z silowni ze na SFD tez sie z nich smieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
dobra po temacie jutro wezme laptopa i pokarze im odpowiedzi pozdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Alex23 jakie masz argumenty za braniem mety w dawce stałej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
takie ze od kiedy powszechnie dostepny jest clomid nie ma argumentow za braniem w systemie piramidki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niskie cisnienie

Następny temat

Prolo..

WHEY premium