SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to jest :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
Czytając posty SFD, coś wyczytałem gdzieś o jakiś receptorach że możesz je zablokować jak weżmiesz koxy w młodym wieku itp., skutki uboczne itd.. No i mam kłopot: bo jak zaczynałem ćwiczyć w Styczniu 2004 no to k****a nic nie wiedziałem o co tu chodzi i kumple oczywiście doradzili mi mete na początek. Od razu zacząłem ćwiczyć na mecie zgodnie z ich zaleceniami( mślałem że się znają), zjadłem razem 250 mety ruskiej w 2cyklach w ostępie 3 tyg. jeden od drugiego. Oczywiście bez żadnego odbloku , bo wg. kumpli - PO CO???? Nie wspomne już że dieta ekkhhmmmm do d***, dopiero od września mam. A i do tego balety i XTC, a w wakacje to lekka przesada - 2,5cm spadło bo byłem w Mielnie 2 razy.

Od czerwca mam neta i czytam i k***a widze że żle chyba zrobiłem na maxxa że tych d****i posłuchałem. Ostatnią mete zjadłem pół roku temu. Teraz po miłej lekturze powiedzczie mi o co chodzi z tymi receptorami???
Co teraz bez koxu to żadnych niby efektóf nie osiągne???? Co ja mam teraz robić?? Zaznaczam że już 4 tyg. nic nie piłem alkoholu ani nie jadłem XTC. Tylko po wakacjach cykl kreatyny 6 tyg. i dieta i wróciłem do postaci sprzed wakacji.
To co teraz mam robić??? Ale przecież najwięcej zaczyna brać w tym wieku. ????????????????????????????????????????????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
tak ogólnie i bez naukowego wywodu to :oni biorą w takim wieku bo niewiedzą że kolejne kuracje które będą chcieli robić będą musiały być coraz mocniejsze a dlatego iż organizm się przyzwyczaja ,teraz taki przykład chłopak nr1 i 2 ,obaj mają po 17 lat i ważą po 65 kg . 1 wali dwie kuracje w roku 2 dieta , mija rok 1 78kg. 2 69kg. następy rok to samo 1 z 90kg. 2 74kg. różnica jest ale taka że nr.1 wydał dużo kasy na koksy ma już ,,nadszarpnięte'' zdrowie ,niema pojęcia o diecie i o treningu bo go to nie interesowało on i tak rósł a więc te jego 90kg. to pewnie sam tłuszcz , a 2 poznał tajniki diety i treningu i teraz sobie zrobi /jeśli będzie chciał/ jakiś delikatny cykl a po kolejnym roku 1 jeśli mu się uda utrzyma swoje 90kg. w co wątpie a 2 jakieś 84kg. ale ,,mięsa'' a nie wody pomieszanej z tłuszczem ,ogólnie chodzi mi o to aby wykorzystać najpierw zdrowe metody i aby poznać tajniki sportu i dorosnąć a potem brać się za koksy

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widac jaki inteligentny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Za dużo "bawisz się" to Ci w głowie robi wodę
Nie bierz sterydów bo tak czy tak i tak jeste chudy
Wątpię w tą Twoją diete na Twoim miejscu zakupił bym sobie kilka kilo gainera i wszamian po 150-200g dziennie to Ci da moc

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7583
Inko co to za pedal w twoim avatarze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Sam jesteś pedał idioto

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7583
oj czyzby to ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o kurde kozak 34 cm w łapie po 250 mety. Takich ludzi nie lubie, głupi jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Apeluję o usunięcie postów użytkownika IYULIY skierowanych w moją stronę lub banicję

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7583
nie wiedzialem ze to ty, tak po prostu kogos mi przypominasz i tyle

nie ma w tym zadnej zlosliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
przeczytałeś co napisałem na górze?? że tak mi koledzy doradzili bo g***o o tym wiedziałem to ich posłuchałem. Czy mnie lubisz kloper czy nie to mi wisi, a pytanie było o co chodzi z tymi receptorami?????

Jak bym więcej wiedział wcześniej to bym tego nie wziął od razu tylko znacznie póżniej. Niestety z moich znajomych to większość brała mete na start i tak też mi doradzili wtedy, aj ja myślałem że się znają i dupa!!!

Pytam o co chodzi z tymi receptorami?????

inkomax -> moc dostaje po kilku XTC
tomaszeq -> takiego drugiego inteligenta naprawde trudno znależć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussipect to przeżytek, teraz jest SUDAFED.

Następny temat

zincas forte a przyrosty!!!

WHEY premium