SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie co do zmiany cyklu treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Słyszałem ze cykl treningu musi się zmieniac co 8 tyg a jak nie zmienie to się spase w diecie na mase mięsniową... Ale za bardzo nie wiem co to znaczy moze mi ktos to wyjasnic??? Chodzi tutaj o zmiane cwiczen czy zmiane w odrzywianiu (ilosci sporzywanych kcal)?? Bo nie rozumie nigdy nie spotkalem się z czyms takim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
sadasa
Słyszałem ze cykl treningu musi się zmieniac co 8 tyg a jak nie zmienie to się spase w diecie na mase mięsniową...


mocne.
To prawda ze trening powinno sie zmieniac co jakis czas ale nie 8 tygodni tylko jak widzisz ze postepy zaczynaja slabnac.
Na masie kalorii dodajesz wtedy jak widzisz ze przez jakies przykladowe 2 tygodnie waga stoi w miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Sam sobie tego nie wymyslilem...

USgorn
Na masie kalorii dodajesz wtedy jak widzisz ze przez jakies przykladowe 2 tygodnie waga stoi w miejscu


źle doczytalem chodzi o cel cyklu treningowego - to o co w tym chodzi? Trzeba te 8 tyg robic na mase a potem 8 tyg trzymac mase a następnie znów masa bo nie rozumie?????????? Jest co do zmiany cyklu treningowego jakis link z tematem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
lepiej już nic nie czytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Zapomnij najlepiej o tych 8 tygodniach poprostu bo coraz to lepsze teorie wymyslasz
Czy taki link jest nie wiem ale tu masz linki z podstawowymi informacjami na temat treningu, odzywiania itp https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
takie pytanie zadalem w pojedynczych pytaniach

Siema. Mam pytanie co do cwiczenia a później chudnięcia. Teraz ważę ok 98kg, chciałbym przez ok 2 lata pocwiczyc (przykładowo) a potem załóżmy ze będę miał juz dosyc fajne umięsnienie i siłe i chciałbym troche schudnąc aby była lepsza widocznosc rzeźby. I to moje pytanie czy moge pierwsze cwiczyc a potem chudnąc nie tracąc przy tym mięsni tylko sam tłuszcz???? (oczywiscie z odpowiednią dietą). Poniewaz nie chce robic aerobów i cwiczyc na raz

a taką odp dostalem:

domer
Cel cyklu treningowego zmienia się co ok 8tyg. Jak będziesz przez 2 lata robił masę to się spasiesz, szczególnie że nie chcesz robić również aerobów (nie wiem dlaczego). W trakcie budowania masy mięśniowej zawsze zwiększa się również ilość tkanki tłuszczowej i odwrotnie. Podczas redukcji spadają mięśnie.


Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-07-13 16:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Wszystko napisane na wyrost. Przy lekkim masowaniu tego tluszczu mozesz nalapac minimalnie. A podczas dobrze rozplanowanej redukcji ewentualnie jakiejs suplementacji dodatkowej straty miesni beda minimalne. Okres dwoch lat masy to rzeczywiscie sporo ale sa osoby ktore taki okres masuja i nie sa zalani. Wazysz ok 98 kg. A jaki aktualnie BF ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie wiem na ile te obliczenia sa dobre.Tu jeszcze mozesz zobaczyc http://potreningu.pl/kalkulatory/tluszcz
Jak bedziesz bral sie za masowanie to delikatnie i kontroluj wage i obwod pasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
wg tego kalkulatora wyszlo 22,24% ale kazdy mi mowi aby się nim nie sugerowac tylko wlasnymi obliczeniami. Jak będę za szybko tył to zmniejszyc węgle czy tłuszcze? Węgli mam chyba 444g a tłuszczu 98g???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Wegle zmiejsz szczegolnie proste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WŁASNA DIETA do oceny

Następny temat

Masa a tyłek ;/

WHEY premium