SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupie pytanie co do DIETY - regeneracja po treningu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
Cześć, wiem że to głupie pytanie ale jednak.
Czy jeśli nie trzymam diety i nawet nie mam wymaganej ilości białka, węgli etc. w dzień treningowy np. w Poniedziałek kiedy trenuje np. Klatke i bica ale na następne dni jem już normalnie ryż, cycek, i inne. ( jest białko, węgle, kcal ) to urosne ?? PODOBNO rośnie sie w czasie regeneracji a nie w czasie treningu. PROSZĘ o odpowiedź nie odsyłanie. Czy jak w dzień treningu nie mam diety, ale na następne dni tak, to trenowany mięsień urośnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dni treningowe powinieneś jeść nawet więcej niż w nietreningowe. Musisz dostarczać orgazmowi niezbędnych składników to jest tez potrzebne do prawidłowej regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
A skąd taki pomysł żeby w Dt nie trzymać miski? Jaka przyczyna?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
Wiem że w dni treningowe powinienem jeść więcej ale czy jeśli nie trzymam diety w dzień treningowy ale nadrabiam na następne dni to czy trenowana partia urośnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Więcej tłusczy mnie węgli w diecie LC ?

Następny temat

Dieta ( Masa )

WHEY premium