SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

push pull POMOC;p

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

men

Wiek

18

Waga

92

Wzrost

185

Cel treningowy

siła

Staż treningowy na siłowni

około 2 lata

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

full osprzet silownia

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

na utrzymanie wagi 0

Zażywane suplementy

zero

Ostatnio przerabiany plan

zero
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 592
Witam mam 18 lat , staż to około 2 lata ;P chce zacząć się bawić treningiem push/pull . Nie wiem czy zrobic go 4 dniowym treningiem czyli pon- Push wtorek- pull sroda -free day czwartek -push i piatek pull , czy zrobic 3 dniowy czyli pon - push wtorek - pull sroda -free day i czwartek push :) ? i kolejną rzeczą jest progresowanie tym treningiem ,bo jak wybiore 4 dniowy to nie wiem czy porgresowac z sesji push na push czyli z trenigu na trening czyli (poniedzialek -czwartek ) ale raczej to bedzie za malo czasu zeby odrazu progresowac , czy poprostu zostać na tym samym np na klate biore w poniedzialek 80kg to w czwartek to samo 80 kg? a jak 3 dniowy bym wybrał to tak samo nie wiem czy jak np w poniedzialek czyli (push) biore przysiad 100kg to juz w srode robic 105kg czy zostac na tym samym 100kg i dopiero w nastepnym tygodniu progresować :PPP >>???

PUSH :
1.przysiady 5x5
2.wykroki 3x8
3.wyciskanie klaty 5x5
4.skos 3x8
5.Dipsy 3x10
5.zołnierskie 5x5
6.wzniosy boczne 3x8
7.waskie wyciskanie
8.lydki

pull :
1Martwy ciąg 5x5
2Dwuglowe 3x10
3wioslowanie 5x5
4podciaganie sie na drazuku 3x8
5sciaganie do siebie sztangi 3x8
6unoszenie sztangi do brody 3x8
7face pulls tyl 3x10=12
8sztanga biceps 3x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Forma progresowania w poszczególnych ćwiczeniach zależy od Ciebie wybierz taką jaką dasz rade realizować a poza tym tę, którą jesteś w stanie utrzymać przez dłuższy czas.
Jesli trening chcesz robić 4 raz w tygodniu to ogranicz w nim nieco objętość

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny

Następny temat

Pomoc z treningiem pływackim

WHEY premium