SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

puma_ - próbuje coś ugrać na siłowni.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
przyszły tydzień.
znaczy - w tym tygodniu kończę trening z tym planem.

Zmieniony przez - puma_ w dniu 2013-01-09 10:38:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko nie ściagaj drązka do karku ściągaj do klatki, to co robisz jest wysoce kontuzjogenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
od początku fajnie mi się robi to ćwiczenie, nie miałam problemu z dogadaniem się z machiną i z lekka zaskoczona jestem, że krzywdę można sobie zrobić - zatem - cenna wskazówka! jutro zmieniam na klatę. a kontuzją czego grozi wersja ze ściąganiem do karku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
barki można sobie uszkodzić

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
No to w samą porę ta informacja - póki barki jeszcze nie popsute


Obliques krótko pisząc - czy jest jakiś domowy zamiennik interwałów na orbim/wiosłach/sprintów na dworze, który będzie miał ręce i nogi?
W najbliższym czasie ciężko mi będzie tak pograć czasem, żeby być w klubie 6 razy w tygodniu na siłowe i interwały. Nie chcę odpuszczać tych interwałów, ale może mi brakować czasy na dojazdy do/z klubu. Przy obecnych temp. wchodzą w grę marszo-biegi. W domu myślałam nad jakimiś obwodami w stylu CF.
Jest sens kombinować w tę stronę, czy jeżeli nie dam rady dopaść wioseł albo orbiego i zrobić interwałów, to lepiej w ogóle odpuścić, bo nic to nie da?


Zmieniony przez - puma_ w dniu 2013-01-09 21:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
Miska z 9.01.12:


Miał być jeszcze jeden posiłek, ale za nic nie miałam ochoty go zjeść. Kaloriom daleko od ustalonego 1800. W ogóle zauważyłam, że im bardziej wariacki dzień, tym mniej chce mi się jeść, a niezależnie od wszystkiego - w dni kiedy ćwiczę, jestem głodna. Takie skoki kalorii z dnia na dzień, to pewnie nic dobrego - muszę dopilnować, bo nie planuje sztucznie dobijać na koniec dnia kalorii wheyem.

Zmieniony przez - puma_ w dniu 2013-01-10 11:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
GPP zobacz w regulaminie link z treningami wytrzymałościowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
Okej. Przejrzałam, podoba się, krótko, ale konkretnie - rypie
Bać się tłuszczu jak sporo wychodzi mi go w rozkładzie, czy się nie przejmować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
do 80g jest spokojnie dopuszczalne, zasada stała czym bardziej tłuste dania tym mniej ww jedz, i tak tłuste mięsa i ryby polecam tylko z warzywami a formy dan z ryzem czy makaronem z chudymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 861 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15339
obliques - dzięki! Bardzo praktyczna informacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mishka - Niech moc bedzie ze mną !!

Następny temat

liqierek DT/podsum.str.21,34

WHEY premium