SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przywitanie 60+

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
He , he na razie to poluję na moją lepszą połówkę , bo ona po tym fitnessie to całkiem malutka się zrobiła.Mam jeszcze takie techniczne pytanko odnośnie diety , jestem myśliwym (takie tam aeroby też) , no i mam sporo dziczyzny ,zwłaszcza dzik, ale i sarna i jeleń. Nie mogę znaleźć przeliczników na to mięso , a dobre to i chude , więc chętnie bym je wpiął do diety , ma ktoś jakąś wiedzę w tym temacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12217 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627824
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
Ok , tak zrobię , dzika też ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Tsubame33
I ja witam na co będzie polowane?
A nogi przód i tył to uginania? No i brzuch to chyba będzie ze stali
Nigdy tyle nie robiłem - byłem za słaby!

Twoja sztanga waży tylko 20 kg?
Trenujesz 3x w tygodniu?
Przysiadów nie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
Tak 20kg, przysiady to trochę nie dla mnie , bo mi kolana siadają. Biorę różne flexy, ale to chyba już wiek , no i mam trochę walnięty kręgosłup (wojsko skoki spadochronowe), no i też po armii implant prawego barku (" wycieczka zagraniczna do ciepłych krajów"), przez co i ta sztanga nie za ciężka. A trenuję siłkę 3x tydzień , a pozostałe to te aeroby :brzuch i biegi. Bieganie to jeszcze mi wychodzi , ale przysiady ze sztangą , czy martwy ciąg to już nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Przysiady są lepsze na kolana niż wyprosty kolan!
Jesteśmy w podobnym wieku.
Implant barku czy przyszpilone ścięgna jakichś mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12217 Napisanych postów 22074 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627824
Jak bieganie Ci wychodzi to dołączaj do wyzwania biegowego - znajdz grupę która Ci pasuje - mocarzy albo słabeuszy. Idzie wiosna i mamy w dziale pospolite ruszenie w tej dziedzinie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
Nie operacyjnie mi wymienili i na śubach śmiga, ale nie narzekam , jedynie jak zaczyna chrupać to zmieniam ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469
No nie wiedziałem , że przysiady lepsze , więc spróbuję ,oczywiście sztanga na karku ? A z tym bieganiem to się zorientuję, bo jeszcze nie ogarnąłem tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12151 Napisanych postów 30570 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131236
Czyli tylko ścięgna przymocowali?

Nagrywaj swoje treningi.
Byłoby lepiej gdybyś ćwiczenia wykonywał w seriach a nie jedno po drugim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót "emeryta" do formy

Następny temat

Służba zdrowia państwowa vs. prywatna

WHEY premium