SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyrosty na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

104

Wzrost

179

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

111

Obwód uda

67

Obwód talii

100 mierzone po pempku

Staż na siłowni

2 lata z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2g/kg białka

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

obecnie na 1 cyklu

Opisz swój plan treningowy

4x w tyg: klata- triceps, plecy-biceps, barki-kaptur, nogi- biceps,triceps

Cel cyklu

masa i siła przedewszystkim

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 25

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do tycia

Stan zdrowia

db
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 661
Witam jestem pod koniec 2 miesiąca cyklu: susta 1-16 c3d, meta 1-4 30cd, i wino 12-18 c2d (dopiero zaczne) siła pomału idzie jak zapisałem sie na siłke 2 miesiące temu to 85kg konczyłem na ławce prostej, dzisiaj poszło 107kg, rozmiary w lusterku nie widze zmiany nie mam jakiejs pompy dzisiaj mierzyłem łapke to niby 45 a było 41, klatka 111 a było 105, niestety sadło wywaliło bo jem duzo więcej mierząc po pempku 100 cm nie wiem co z tym robic jem dziennie z 10 jaj, dwa twarogi, 200- 400 g fiela z kuraka, dzisiaj była jeszcze karkówa, do tego tunczyki, łosos wędzony, kasza gryczana z ryzem na zmiane ogulnie 6 -7 posiłków dziennie staram sie trzymac białko w diecie ale niestety idą z tym i węgle w parze i tłuszcz dlatego zamowiłem białeczko wpc żeby jakos to białko doj**ac bez zbędnych kalori spozywanych przy okazji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
grubass666 wyrzuć ten twaróg z diety.Białe pieczywo i wszystko co możliwe z przetworzonych produktów.

poczytaj podwieszone artykuły z działu odżywianie.Poszerz horyzonty w kierunku odżywiania bo inaczej marny twój los.Dorobisz się tylko większego bebzona i dóópy.

człowiek całe życie się uczy,nie poddawaj się i naucz się żyć i jeść zdrowo na soku.Sam się zadziwisz ile daje odpowiednia dieta.



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2014-07-16 15:01:53

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Pochwalic sie chcesz czy o cis pytasz bo nie kumam tego wpisu. Z drugiej strony super plan zapisac sie na silke i od razu przyj**ac cyklon

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 661
nie wiem co zrobic z tym moim tyciem, jestem typowym endomorfikiem i mam tendencje do świniomasy, a na cykl sie zdecydowałem bo po długiej przerwie byłem słaby i nie chciało mi sie miesiącami wracac do formy na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
To przy tych srodkach jak susta i neta i tym 1 metrem w pasie to spasiesz sie bardziej i będziesz mial wiecej tluszczu do zrzucenia i tyle. Zle to zrobiles i bedziesz żałował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Polec 300gram bialka, 150gram wegli, 100gram tluszczu przez kolejne 4 tygodnie i wroc tu. Tylko czyto ta miche trzymaj i powinno byc lepiej

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 661
ok spróbuje tak z dietą jak rozpisałes chociaz 300g białka będzie ciężko zapewnic no zobaczymy dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
ważysz ponad 100kg :) no bez tego to lipa będzie. dieta to podstawa. 7 posiłków po 200 gram kury i będzie git, reszta pójdzie z ryżu i strączkowych czy innych pierdół

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 661
a czy białko spożyte w odżywce wpc tez sie w to wliczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
No pewnie ze tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
wliczy ale stosowałbym w wypadkach wyjątkowych kiedy nie możesz zjeść pełnowartościowego posiłku, a nie jako planowany posiłek..

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
1 max 2 posilki to proch ale te 4 posilki to normalbe bez prochu trzeba jesc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok I Następny Cykl badania

Następny temat

szybkie pytanie deka enan

WHEY premium