SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prz1993 / Natural Pałer!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 102678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Przemku

Żeby nie było że spamuję:


Imho nawet kiedy o kontuzji zapomnisz,i wznowisz ciężkie wyciskania(bez względu na kąt nachylenia ławki),ryzyko cały czas będzie duże.Dlaczego?
Zauważ że wyciskasz dosyć szeroko,więc automatycznie zmniejsza się ruch po łuku,zwiększa się napięcie w piersiowych(niby efekt pożądany,ale....),zwiększa się napięcie w rotatorach....

Na skośnej ławce ruch jeszcze bardziej zbliża się do tego po linii prostej.Ty zakładałeś porządne klamoty do tego ćwiczenia,więc stopniowo w klatce "puszczały" pewne struktury.Nie wiem czy odczuwałeś już kiedyś jakieś niepokojące symptomy,aczkolwiek zlekceważenie ich byłoby trochę infantylnym podejściem.
Na koniec końców piersiowy w końcu się uszkodził.

Jak ja bym to widział,gdybyś chciał wrócić do ciężarów?

Traktować WL jak siłowe ćwiczenie w którym ma pracować cały łańcuch funkcjonalny.Węższy chwyt,węższe prowadzenie łokci.

A wyciskania w których ma "wejść" w klatkę mocniej-jako któreś ćwiczenie z rzędu,na małych ciężarach....itd.


Inaczej znowu obudzisz się z ręką w nocniku

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870853
Właśnie pisałem głupią odpowiedź, ale widzę że edytowałeś na coś mądrego
Do WL nie wrócę w ogóle, nie potrzeba mi tego ćwiczenia. W sumie dzięki tej kontuzji fajnie poprawiłem górę klaty, a i dół dalej nie odstaje. A nawet, jakby i bez niego miało iść gorzej - to mam uraz psychiczny do ciężkiego WL, więc nie ma opcji... Do rozpiętek chciałbym kiedyś wrócić, ale to też dopiero wtedy, gdy nie będę odczuwał żadnego dyskomfortu już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870853
Tak se siedziałem, jadłem pyszną wątróbeczkę, i myślałem - czemu ludzie narzekają że dieta jest droga, jak wcale nie musi być? Aż se policzyłem ile kosztowało mnie moje dzisiejsze żarcie. I tako:

wątróbka 1,4zł
jajka 2,1zł
wpc 3,3zł
ryba 1,4zł
twaróg 1,9zł
wiórki 0,9zł
makaron 0,6zł
płatki 0,4zł
rodzyny 0,20zł
oliwa 0,15zł

Co razem daje 12,35zł A jakby jeszcze większa bieda przycisnęła, to za jajka wrzucam żołądki, za WPC jeszcze jedną porcję ryby, i w ogóle mieszczę się w dyszce dziennie Wiadomo tylko że na razie mało kcal, warzywa/owoce mam za free, chyba tylko na Mazurach jest dostęp do tak taniej ryby, i ogólnie rarytasy to to nie są Ale i tak, jak ktoś pisze że miesięcznie pół wypłaty przepyerdala na jedzenie to jprdl


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2013-07-15 21:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dokładnie Przemku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
taki off top... j**lem se tego szejka na spróbowanie. Całkiem niezły trzeba przyznać, nawet białko sie nie pieniło. Czarna porzeczka zerwana z działki ale tak kwasila morde.. dobrze że tam rodzynki były

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870853
Ja właśnie wychodzę na działki zayebac komuś czerwonej porzeczki na jutrzejszego szejka, bo u siebie nie mam A, i zapomniałem dopisać wcześniej - dorzuciłem z 10 tabsów słodzika do tego szejka, właśnie w obawie przed tym kwasem porzeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
nie widac tego zalania po tej focie :P
zalany to ja jestem po weekendzie;/

ciekaw jestem jak się sprawdzi zmiana diety

jakieś ładowanka planujesz czy cały czas tak samo cisniesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
kurva dzięki widziałem że czegoś mi brakuje

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870853
Planować ładowań nie planuję, ale pewnie zdaży się czasem podeżreć nieco więcej ww
Dobra, nabrałem trochę wiśni i czerwonych porzeczek, będzie na szejki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
lepiej wisnie i czerwone porzeczki niz czarne:D

===> 1Polska.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc - Trening

Następny temat

Czy to przpuklina pomocy!

WHEY premium