SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3334

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

84

Wzrost

170

Staż treningowy

1.5 miesiac

Obwód pasa

95

Obwód klatki piersiowej

110

Obwód uda

63

Stan zdrowia

dobry

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieta dukana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 770
no dobra wracajac do tematu,gdzies tam kiedys przeczytalam ze zazywajac wapno spala sie wiecej tluszczu glownie z brzucha,jak dla mnie to dosc podejzane,czy mozna to wlozyc miedzy bajki czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Moj Boze :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie obraź się, ale zanim zabierzesz się za Ciało i Dietę powinnaś zdrowo zająć się Głową.


oczami wyobraźni widzę wypiski, gdzie piszesz że nie zjadłaś zgodnie z zaleceniem bo małżonek nie pozwolił Ci kupić schabu. Albo nie ćwiczyłaś bo powiedział że nie zostanie z dziećmi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co z znowu z tym wapnem? Po co Ci to? MISKA! Miska to podstawa! A nie od d*** strony się zabierasz od spalaczy od wapna od jeszcze czegokolwiek innego. Wejdź w regulamin. Poczytaj co jedzą ladies. Jak układać menu i wprowadzaj to w życie .... .
I tak, to prawda, dopóki się emocjonalnie nie pozbierasz to dieta i ćwiczenia zawsze będą kuleć.


Zmieniony przez - fatass85 w dniu 2013-07-24 10:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Wrzucę swoje trzy grosze. Jestem prawie 5 miesięcy po porodzie i oczom nie wierzę w to co czytam... spalacz???? Serio??? Dziewczyno weź się w garść i nie wymyslaj jakis cudownych środków na zrzucenie brzucha, bo spsób jest tylko jeden i podstawowy - czysta i zdrowa dieta. Ja wpierdzielam obecnie 2200kcal, ćwiczę 3 razy w tygodniu, jak jest pogoda to wyjde z małym na spacer i chudnę. Powoli. Jak za szybko, to własnie skóra będzie wisieć - tego chcesz? Wrzuc na luz i czytaj regulamin działu, tam masz na prawde wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dziewczyny proszę się wstrzymać z komentarzami tu nie poradnia psychologiczna a forum sportowe i na tym aspekcie się skupmy. To co kto ma w domu to jego sprawa i nie o tym jest ten post.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-07-24 11:16:13

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dywagacje i domorosłe psychoterapie idzcie sobie w spam-poście uprawiać i nie przerabiajcie kolejnego tematu na kilka(naście) stron bełkotu o wszystkim i niczym, który i tak zakończycie szumnym "to poczekaj na szefowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 770
zgadzam sie z wami,kazdy a jakies tam problemy w domu a to nie miejsce na to,ja chce poprostu schudnac,odchudam sie od 20 lat z roznymi skutkami,teraz jestem poprostu juz tak zdesperowana,ze lapie sie kazdej opcji,przegladam rozne fora,gdzie wlasnie "znawcy"polecaja rozne suplementy,wiem ze nie tedy droga,ze tonie dziala itd dlatego zapisalam sie na silownie,chce wypracowac sobie figure wlasna ciezka praca,ale potrzebuje zeby ktos mnie nakierowal,zebym nie zrobila sobie krzywdy,a zebym osiagnela zamiezony cel.Regulamin oczywiscie czytam z zapartym tchem,jest jednak tam sporo,a ze czasu mam nie wiele dlugo mi to zajmuje.reasumujac wszelkie suplementy do kosza?na brzuch bede narazie stosowac cwiczenia ktore podpowiadacie,zeby te miesnie sie zeszly,brzuszki przestaje robic?dieta tez wedlug regulaminu? ok teraz jeszcze tylko jedno pytanie mniejwiecej po jakim czasie moge zauwazyc jakies,choc minimalne efekty,bo z tego co zrozumialam zajmie mi to okolo 5 miesiecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 770
i mam jeszcze jedno pytanie czy orbiter jest dobrym uzadzeniem do spalania tluszczyku?lubie na tym cwiczyc,ale nie wiem jak intensywnie powinnam,czy np 220 kcal w 20 min jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Załóż nowy temat, tego nie ma co kontynuować.
W nowym temacie: ankieta, zdjęcia sylwetki, obecny plan treningowy, wypiska z diety.

Będą dane, będziemy gadać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja - kobieta - trening siłownia

Następny temat

Ujędrnienie ud!

WHEY premium