SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc - odchudzanie... :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze I tu bo juz czesc z tematyki dzialu wczesniej nadmienilem I takze wstepne zalozenia. Dzial odchudzanie (jak juz padlo) bedzie najbardziej zblizony do testoweg! Bedzie raczej/z przewaga topikow/blogow/relacji nadzorowanych I kontrolowanych. Absolutnie nie bedize dzialem wynikajacy z podzialu gdyz zbior wiedzy zostaje tam gdzie byl. To bedzoe warsztat obrobki I poprawek samego siebie wykorzystujac pomoc I wiedze bieglych w temacie. Dzial w pelnej formie I z regulaminem ruszy za 2-3 tyg I wtedy sie rozjasni. (heh glupi bul spamuje w aucie przed selgrosem I zajety sfd nie moze wyjsc na zakupy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
czyli coś na styl "My Body Comp" ? Będize miec można swój topic i pytać/doradzać się nim speców?

Planujecie zapewne taki rodzaj usystematyzowanej ankiety coś w tym stylu, jak powyżej Bulmastif pisał odnośnie koleżanki?

aaniaa L-tyrozyny (aminokwasu, prekursor tyroksyny, trójjodotyroniny, adrenaliny, noradrenaliny oraz dopaminy.)nie tyroksyny(hormon)

W Therm Line L-tyrozyny jest symbolicznie w stosunku np. do TSe. Ale, nie wiem jaka ilość może zaszkodzić ( i czy może) w przypadku osób z problemową tarczycą...

!PzdR!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowiadajac na oba pytania-d=zdecydowanie wlasnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 306
Plan dnia:
06:00 pobudka :/ ;p ide do kuchni, łykam tą swoją L-tyrozyne (nie tyroksyne ;p)
06:30 jem sobie sniadanko z jogurtu/kefiru z muesli/otrebami
09:40 jestem w szkole i zjadam sobie cos co ma bialko i warzywa
12:25 dalej siedze w szkole i sobie cos malego jem (tylko ze nie wiem co ale wymysle ;)
15:30 obiadek w domciu, piers z kurczaka oder rybka (na parze) i warzywa (na parze lub swieze z odrobina oliwy ) <<< widzicie jak szybko sie ucze :D
18:00 - 18:20 zrobie sobie przyjemnosc :D i wypije kawusie :D
(w miedzyczasie uprasuje dresik i spakuje plecak ;)
by o 18:30 wyjsc na te moje TBC lub aerobic
wracam o 20:30 i wcinam cos malego ale bialkowego :)
I tu problem bo nie wiem co dalej:
Kiedy mam cwiczyc ten brzuchal na AbSwingu? rano czy wieczorem? i stepper po AbSwingu 15 minut, tak? I jesli mam te zajecia w pon. sro i pt to AbSwing i stepper codziennie czy moge na przyklad wt. czw. sob.? I wolne w niedziele, jak sama nazwa wskazuje :D
No i z tym jedzeniem to nie przesadziłam bo jakoś tak tego duzo mi sie wydaje a ja chce schudnac nie przytyc ;p Sokow nie pijam, zawsze tylko mineralke i herbatki wiec nie bedzie problemu...

BTW jednego to juz naprawde nie rozumiem...
Ellis napisal ze powinnam w kazdym posilku miec 15g białka... glupie jajko ma 60g... to mam je podzielic na 4 ????? Jak dla mnie conajmniej dziwne ;p wytlumaczcie mi to prosze :D
wielkie THX dla wszystkich za porady :)
pozdrawiam
P.S. 3majcie kciuki panowie :* :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
jest zle dieta jest slaba ,a pisanie cos bialkowego to co oznacza? biala czekolade ?

Potrzebujesz najpierw obliczyc ile kca spalsz w ciagu dni i ilu potrzebujesz kcal, najlepiej w twoim przypadku jest wytworzyc ujemny bilans energetyczny przez cwiczenia
czyli jesz z bialnsem na zero i tl. spalasz aktywnoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
"BTW jednego to juz naprawde nie rozumiem...
Ellis napisal ze powinnam w kazdym posilku miec 15g białka... glupie jajko ma 60g... to mam je podzielic na 4 ????? Jak dla mnie conajmniej dziwne ;p wytlumaczcie mi to prosze :D"

--- jajko szkrabie niema 60gr białka tylko średnio wagowo tyle wazy,.jajko 1dno całe ma "6"gr białka więc jakby niebyło 15gr białka z jajek to 2,5jajka,....smacznego.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
15 g bialka to ilosc mizerna i latwa do dostarczenia 15g bialka to jakies 75g piersi z kurczaka

Zmieniony przez - qazar w dniu 2006-10-18 16:08:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 306
No wsio fajnie ale jak sobie licze na takim kalkulatorku ile kcal potrzebuje przy wzroscie 163, wadze 57 i wieku 17 to mi wychodzi 2089 :/
No wiec nie pokrywa sie to z tym co mowisz... mam niby jest 2000 kalorii??
Toz to bede jak slonica wygladala ;p
pomocy!!

P.S.: nie mialam tu na mysli bielej czekolady :] nie jem slodyczy... :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
widze ze nei wiele dalej rozumiesz jakos duzo ten kalkulator naliczyl

Przedewszystkim wazna jest aktywnosc wciagu dnia ,wzroy wyjsciowe masz w odzywianiu tam tesz jest opsiane jak ustalic posilki, musisz obserwowac wage jesli spada ci wiecej niz 0,75kg tygodniowo to za malo jesz, musisz dozucic kcal jesli jest odwrotneito dodac kcal

diete buduj na zasadzie kazdy posilek to pelne bialko plus warzywa plus zdrowe tluszcze oraz jesl ichodzisz na silownie<goraco polecam> po treningu posilek pelne bialko plus proste ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 306
No dobra to wyszlo mi to BMR = 9.99*57+6.25*163-4.92*17-161 = 1343 kcal
Czyli niby tyle dziennie potrzebuje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - Jak to zrobić?

Następny temat

ile gram bialka jest w jednym jajku ?

WHEY premium