SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prol, profilaktycznie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Bylem u endokrynologa z moimi objawami ciezkiego przetrenowania. Po wywiadzie ze mna stwierdzil ze byc moze nieswiadomie przyjmowalem test a ja sie poprostu zaoralem ciezkimi treningami dziurawa dieta i oczywiscie stresem. Zapisal mi testosteron prolongatum i powiedzial ze moge sobie wrzucic dawke lecznicza 1ml e7d i poczuje sie lepiej. Z ciekawosci zrealizowalem recepte sczegolnie ze koszt 5amp wyniosl z 3ziko.

Jednak na pytania odnosnie mojej dalszej kariery wzbogaconej test skierowal mnie do "mojego" trenera.
Wiec czy oplaca mi sie wrzucic z 5-10tyg tego tescia w dawkach wyzej podanych w celu:
a) szybszej regeneracji i powrocenia organizmu do pelnej homeostazy
b) przyrostu masy z dolaczeniem diety i odzywek

Osobiscie wolalbym szybciejs ie zregenerowac i zaczac normalne treningi a pytam bo z tego co mi lekarz mowil efekty brania test sa chwilowe tzn do czasu go przyjmowania. Na te chwile postanowilem poddac sie regeneracji(juz miesiac bez silki). Dodam ze niebralem saa

Dzieki za krotkie i konkretne info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Tak jak napisałem powyzej wszelkie pozostałe srodki na regeneracje , nie powinny zaszkodzic , ew. Tauryna , Cynamon by zwiekszyc wrazliwosc na inse to też przyspiesza regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2310
ale bajke wymysliłes


Zmieniony przez - Spamo w dniu 2006-01-19 18:41:27

ciekawe co bedzie za 5 lat na bilbordach...
ciekawe przy jakich zostaniemy mordach...
kto zostanie przy tych co dzis poglądach...
i jak kazdy bedzie z nas wygladał....
taaa jak kazdy bedzie z nas wygladał...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
wg mojej wiedzy lekarz przepisal Ci TRT bo taka wlasnie dawke wytwarza organizm, ale Twoja historia kupy sie nie trzyma, bo podawanie testa ezogennie niby jak ma spowodowac wzbudzenie wlasnej produkcji hormonu? chyba ze czegos nie wiem

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś kiedyś mówił że podawanie testa w niskich dawkach może działać wręcz przeciwnie na wytwarzanie testa endogennego niż podawanie w dawkach gruuubo przewyższających dawki lecznicze ile w tym prawdy to nie wiem, 6I9 jakim sposobem udało Ci się zjechać do 12% bf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
juz spowrotem mam ok 14
a zrobilem to dieta bezweglowodanowa 4000kcal z bialka i tluszczy i duzo warzyw + aeroby codziennie rano 1h na pusty brzucho + clen + winstrol + propek

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6I9 właśnie to chciałem usłyszeć tak myslalem ze skumasz 4000kcal dużo, jakie zapotrzebowanie bylo? chciałem przejść na low carb ale by mi zjechało psyche teraz za bardzo , za jakis czas przejde, najgorsze te pierwsze 2 tygodnie:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Hmmmmm To tak zacznij cwiczyc ale lekko małe ciezary srednia liczba seri sredio powtórzen , zwieksz białko w diecie , test 100 mg ew przyśpieszy regeneracje , unikaj stresu , zrób zma apteczne , cykl dabka , multiwitaminy , preparaty przyśpieszajace regeneracje , witamine c ew B6 . Tyle teraz mozna zrobic
Edit: Odzywki białkowe mozna , tribulus i staki kreatynowe jeszcze dodac ew. taurynka

Zmieniony przez - Krzabr w dniu 2006-01-20 00:05:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
krzysiu ja odnoszę chwilami wrażenie ze ty nie czytasz postów przedmowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Nie czytałem ich , bo rozmiawiałem na gg , pozatym ja naciskałem wyślij odpowiedz to wypowiedzi Gammon'a i 6I9 nie było ....
Klufi smiało blisko ci do ekspa

Zmieniony przez - Krzabr w dniu 2006-01-20 01:10:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
mki sie wydaje ze podawanie testosteronu w tych dawkach ma za zadanie poprawic osiagi i zniwelowac niedogodnosci powstale w skutek przetrenowania do czasu pelnej regeneracji organizmu. Własnie jednak chodiz mi o to czy cwiczenie podczas podawania zew test niespowoduje wolniejszego powrotu organizmu do normy i czy wogole jest sens go brac ew wrzucilbym go po dojsciu do siebie jako cykl i w wiekszych dawkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jak juz brac to tak zeby cos z tego bylo.. odpocznij od silki, pojedz, popij a prolke zostaw na porzadny cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metandienone - FAKE??? Zobacz koniecznie!!!

Następny temat

Co na odblok ?

WHEY premium