SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka+wino+prop/prol?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Witam wszystkich serdecznie!

Od dłuższego czasu dałem sobie spokój z saa ale ostatnio chodzi mi po głowie coś jak w temacie.
Mój staż ok 10lat, waga 120kg, wiek 25, diety brak.

Generalnie nie chciałbym za wiele przytyć ale liczę się z tym, że z 10kg może wskoczyć, wiem miej więcej jak reaguje na poszczególne rzeczy, nie jedno się zjadło już w sumie:)

Tak czy tak, nigdy nie łapałem się za deczkę, zawsze dd mnie odstraszało, ale myślę, że czas najwyższy się przełamać, poza tym z propkiem czy prolo problemu być nie powinno, racja? tutaj na pewno znajdzie się kilka wypowiedzi doświadczonych?:)

Druga rzecz taka, chciałbym ze 3 miesiące polecieć w sumie, czyli ok 2,5 mies. na deczce, potem koncówka winka w tab i prop.
I tutaj też się zastanawiam czy nie walnąć zamiast propka, prolo, gdyż propek 3 miesiące to troche za długo z tego co się orientuję hm? Znowu na prolo wskoczy mi pewnie większa waga niż bym chciał no i dylemat, dość szybko łapię wagę dlatego chciałbym ostrożnie, szczególnie, że obecna waga już mi doskwiera. Może zrobić tak, że na początku prolo, potem prop? Chętnie poznam opinie ludzi z podobnymi cyklami za sobą:)

Dzięki za ew pomoc, pozdrawiam!

SiGUsEk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze ankieta
a po drugie nie leci sie solo z deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a no i po trzecie branie sterydów bez diety nie ma najmniejszego sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Nie chce leciec deki solo absolutnie, od poczatku deka i prop lub prolo...tutaj mysle co zrobic, leciec propem caly cykl, czy prolo i pozniej prop...

Zastanawiam sie tez nad dawka deci mysle w szczycie 300mg starczy hm?
prop e2d 100mg lub prolo 400mg tyg
winko 30-40mg ed

Tak ostroznie mozna powiedziec

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw rozpisz ankiete bo bez niej ciezko cokolwiek powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
No...chyba bedzie trzeba, machne to jak znajde chwile, jakby co to wypowiedzi nadal mile widziane.

Pzdr

SiGUsEk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiecie moze cos o tej firmie Portugalia, Flor Medico Laboratories

Następny temat

swedzenie/mrowienie pleców na cyklu

WHEY premium