SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

program mens healtha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3101
"Czy jesli ktos chce sobie pocwiczyc na silowni 2-3 razy w tygodniu dla rozrywki czy odprezenia to od razu musi kupic fachowa prase, ksiazki, odzywki itp? Czy jesli uprawiam 5-6 sportow amatorsko to powinienem dla kazdego kupowac co miesiac wszystkie specjalistyczne magazyny? Wlasnie dla tego sa takie magazyny jak MH gdzie sa informacje dla przecietnego laika i sa to informacje w zupelnosci wystarczajace. Jesli zainteresuje sie czyms bardziej to kupie sobie bardziej profesjonalna lekture... "

do Maxima3 - Nie musisz kupowac co miesiąc wszystkich specjalistycznych magazynów. Zauważ, że mens health skupia się bardzo mocno na siłowni/treningu a innym sportom (np. wspomnianemu przez Ciebie kajcie) poświęca zdecydownie mniej uwagi. Dlatego też każdy kto kupuje ten magazyn ma prawo wymagac, że programy treningowe będą porządne i nie będą zawierac prostych błedów.

Nie chce mi się przepisywac całego tego programu z nowego mh ale są w nim banalne pomyłki:
1) trenowanie brzucha tylko raz w tygodniu
2) trening ramion - tylko jedno cwiczenie na triceps(raczej trica nie rozbudujesz 3 seriami 1 ciwczenia)
3) Trening pleców następnego dnia po treningu ramion(biceps się nie zregeneruje)
4) Zauważ, że program jest rozpisany na 6 dni, a to oznacza, że zakłada że opisany przez ciebie laik będzie zasuwał praktycznie codziennie na siłownie, więc gdzie tu logika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"Nie pozer tylko mnie stac to ide na lepsza silke, poza tym bylem na kilku tanich osiedlowych silkach i mi sie takie towarzystwo w dresach nie podoba i sprzet czesto jest mocno zuzyty :)"

Co innego "lepsza siłka" co innego iść dla towarzystwa jak napisałeś. Swoją drogą na siłce się ćwiczy w skupieniu, jesteś więc w swoim własnym towarzystwie. Może dlatego ci ono nie odpowiada

Z kolei siłki za 500 zł miesięcznie często mają sprzęt dla dzieci i nie poćwiczysz porządnie - ale to chyba tobie nie przeszkadza. Pewnie wolisz na siłce pogadać o nowym modelu komórki (topowym).

"Pograc w tenisa moze bys pogral tylko zaloze sie ze zabieglabym cie w 15 minut :) Wiekszosc rowerow ma systemy amortyzacji przystosowane do wagi max. 85kg jesli chodzi o optymalne dzialanie, to samo tyczy sie desek snowboardowych (nie kupilbys deski na wage 110kg), na kajcie bys po prostu szorowal tylkiem po dnie morza :)"

O ile zauważyłem czołowi gracze prawie nie ruszają się z miejsca, walą tylko piłę tam gdzie chcą - a leszcz zaiwania za nią dysząc jak pies
Poza tym stać mnie na rower przystosowany do mojej wagi, a co do desek snowboardowych to ciężsi ode mnie na nich jeżdżą.

"Z czystej ciekawosci, chce skonfrontowac to co tam jest napisane z tym forum, skoro tu sami znawcy."

Co konfrontować ? Wiedzę, z której nie skorzystasz bo nie chcesz tak wyglądać ?

Nie trać naszego czasu.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FU proponuje przeczytaj to jeszcze raz i to bardzo powoli moze cos zrozumiesz bo czytanie ze zrozumieniem to na pewno nie jest twoja mocna strona... A moze powinienem napisac w osiedlowej lacinie to cos zrozumiesz hehe... Nie bede ci tego drugi raz tlumaczyl bo znowu sobie cos dopiszesz po swojemu i przekrecisz 10 razy :)
Co do kasy to niech cie o to glowa nie boli, od rodzicow brac nie musze, Skotan i Boryszew daly mi wystarczajoco zarobic :)

esztomek ten program nie jest rewelacyjny to sie zgodze, ale bywaly lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
hahahahahahhaha padlem... moze do jutra wstane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
kurna... ale wojne rozpętałem :P
może skończmy dyskusje na tym że konkretna, rzetelna wiedza to gazety typu flex itp, nasze forum itd. a MH jest dla jakiś tak sobie ludzi którzy nie mają wiekszego pojęcia o tym. i kurde po co ta dyskusja?
fajnie by było żebyście wrzucili mi jakiś plan tak jak pisałem troche rzeźby, spalić tłuszcz. mam nadzieje ze sie w kuncu czegos doczekam ;)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Maxim3 z ciekawosci spytam: jaka szkole skonczyles, badz próbowałes skończyc?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzych666
"Co innego "lepsza siłka" co innego iść dla towarzystwa jak napisałeś. Swoją drogą na siłce się ćwiczy w skupieniu, jesteś więc w swoim własnym towarzystwie. Może dlatego ci ono nie odpowiada"

Wyobraz sobie ze nie odpowiada mi jak po silowni woza sie szpanerscy koksiarze i patrza z pogarda na kazdego kto jest od nich slabszy... do tego jeszcze nie mam ochoty myslec caly czas czy ktos mi nie ukradnie koma, zegarka itp. z szafki, a w takim towarzystwie o to nietrudno, tam gdzie chodze na silownie karnet kosztuje 120 zl wiec wcale nie tak duzo a to najlepsza silownia w miescie (poza tymi w hotelach ktore moze kosztuja 300-400zl miesiecznie) ale atmosfera jest bardzo przyjazna, rzeczy mozna zostawic w sejfie, sprzet jest wszystko (hantle do 47,5kg), sauna, solarium, jackuzi, basen i do tego sporo ladnych panienek na fitnesie w sali obok... no ale spoko jak ktos woli zapadla piwnice na osiedlu to jego wybor :)

Dobrze ze nie udzielasz porad z tenisa (jeden z najbardziej wyczeprujacych kondycyjnie sportow), roweru i deski wiecej juz na ten temat nie skomentuje... przynajmniej mialbys odwage przyznac ze przy wadze 110kg ma sie marna koordynacje ruchowa i nie proboj mi tu wmowic ze bieganie i inne sporty wytrzymalosciowe nie sprawiaja ci problemu bo i tak w to nie uwierze, nawet dziecko wie ze kulturysci sa wolni i nie maja kondycji...

A skoro SFD to portal tylko dla profesjonalistow to co tu robia "specjalisci" w dziale trening w wieku 14 lat, ktorzy cwicza na silowni od 3 miesiecy wyciskaja 40kg, hehe... (koniu151)

Mi tez szkoda czasu na ta gadke i sam nie wiem czy jest sens odpowiadac na niektore z tych zalosnych argumentow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ło kurva teraz mnie rozwaliłeś

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3101
widzisz Koniu, trzeba było się nie bawic profilem, masz za swoje teraz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy !!!!!!!!!!

Następny temat

Trening do oceny mile widziane rady:-)

WHEY premium