SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

program mens healtha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Fu dokładnie tak jak mówisz jak by gazety miały wydać SFD to przypuszczam że by musiały wypuszczać tygodniki wielkosci PWN

Fu to moze moja wypowiedz też ci sie spodoba i dasz soga hahahhaha

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-08-08 18:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
dam Ci soga jak przeczytasz na glos swoja wypowiedz korzystajac z pauzy na oddech w momencie, gdy trafisz na znak interpunkcyjny

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
sorka ale miałem taki napływ myśli i kur.... że nie umie nie znosze takiego czegoś kto ile ma kasy albo kto jaki jest ja ******le ide po czytać inne tematy i może komuś pomoge bo szkoda czasu


Fu bydlak jesteś widze chcesz bym sie udusił hehehhe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
skiny - nie każdy, kto waży 72 kilo to kurak

Kuractwo - to sposób myślenia

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
Maxim3 ja niejestem zamozny, prawie cala kase wciagaja mi studia i dieta.
Studiuje i niejestem biznesmenem.
Niemam 30 lat.
Nawet niewiem czy jestem czlowiekiem z klasa... zapytam znajomych.

A czytam MH , chyba w takim ukladzie juz niebede.

Ogarnij sie. W kazdej gazecie sa bledy i od tego masz rozum aby te bledy wychwycic , ewentualnie wiadomosci ktorych niejestes pewien poprostu sprawdzic. Zadna gazeta czy forum niejest jakas wyrocznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FU kupuje takie odzywki nie dlatego ze mnie nie stac na lepsze tylko dlatego ze odzywki to dla mnie sprawa drugo a nawet trzeciorzedna i nie zalezy mi na tym, wole juz kupic sobie karnet na lepsza silownie zeby sobie pocwiczyc w ciekawszym towarzystwie... poza tym nie wmawialem tobie biedoty tylko smieszy mnie ze malolaty 16-20 lat wypowiadaja sie na temat magazynow ktorych tresci w znaczacej przewadze nie sa dla nich przeznaczone, rownie dobrze mozesz poogladac sobie TVN Turbo i pozniej opowiadac dlaczego BMW 7 jest gowniane bo Mercedes S jest lepszy, na pewno to beda wartosciowe opinie...

krzych666 - tak wole byc 72kg kurakiem, jezdzic na snowboardzie, rowerze, latac na kajcie, grac w tenisa, chodzic na silownie i robic wszystko czego ty nie mozesz zrobic, dlatego nie pisz mi pogadamy za 40kg bo ja mam nadzieje ze nigdy nie bede wazyl wiecej niz 80kg i do tego swietnie wygladal :)

Czy jesli ktos chce sobie pocwiczyc na silowni 2-3 razy w tygodniu dla rozrywki czy odprezenia to od razu musi kupic fachowa prase, ksiazki, odzywki itp? Czy jesli uprawiam 5-6 sportow amatorsko to powinienem dla kazdego kupowac co miesiac wszystkie specjalistyczne magazyny? Wlasnie dla tego sa takie magazyny jak MH gdzie sa informacje dla przecietnego laika i sa to informacje w zupelnosci wystarczajace. Jesli zainteresuje sie czyms bardziej to kupie sobie bardziej profesjonalna lekture...

Zreszta daleko nie trzeba szukac, wystarczy pojsc na 1 lepsza silownie. Gdzie tam sa kulturysci? Ja jeszcze zadnego nie widzialem, wiekszosc to normalni kolesie ktorzy zaraz po silowni ida na browara albo w weekend jedza sobie pizze i kebaby. A tutaj na tym forum wystarczy sie zapytac o diete to nawet powiedza ci ze masz nie jesc jogurtow i jablek bo maja za duzo cukru, przeciez to smieszne... Jakis zwykly koles sie pyta o diete czy cwiczenia to pisza mu takie cuda jakby mial walczyc o jakies tytuly zawodowe itp. Podejrzewam ze wiekszosc na tym forum (mimo ze sami cwicza tylko amatorsko) za bardzo skupia sie i podnieca swoimi super dokladnymi planami, codziennym liczeniem kalorii, wybieraniem czy jedna odzywka ma 2% wiecej jakiegos szmelcu w skladzie niz inna, niz prawdziwym sednem cwiczenia na silowni dla wlasnej satysfakcji i przyjemnosci... no chyba ze tu sami kulturysci, ktorzy poza silownia nie robia i nie planuja nic innego w zyciu to przepraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"wole juz kupic sobie karnet na lepsza silownie zeby sobie pocwiczyc w ciekawszym towarzystwie..."

Wszystko jasne - pozer

"krzych666 - tak wole byc 72kg kurakiem, jezdzic na snowboardzie, rowerze, latac na kajcie, grac w tenisa, chodzic na silownie i robic wszystko czego ty nie mozesz zrobic"

Ciekaw jestem dlaczego niby miałbym nie móc pojeździć na rowerze albo grać w tenisa.

"takie magazyny jak MH gdzie sa informacje dla przecietnego laika i sa to informacje w zupelnosci wystarczajace."

To po co jesteś na forum, skoro posiadasz wystarczające ci informacje ?

"wiekszosc to normalni kolesie ktorzy zaraz po silowni ida na browara albo w weekend jedza sobie pizze i kebaby.

Kompromitacja, piwo po siłowni - najgorszy rodzaj pseudo pakerów. Ćwiczących nie dla wyniku tylko po to, żeby się pochwalić kumplom, że "oni ćwiczą na siłowni"

"Jakis zwykly koles sie pyta o diete czy cwiczenia to pisza mu takie cuda jakby mial walczyc o jakies tytuly zawodowe itp."

Ja wyznaję zasadę "jak masz coś robić - to rób to dobrze" jeśli miałbym robić coś byle jak - wolałbym zrobić porządnie coś innego.

Swoją drogą deko śmieszne, że ludzi ledwo o 2 lata młodszych od siebie uważasz za "małolatów"

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-08-08 21:48:11

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Wszystko jasne - pozer"

Nie pozer tylko mnie stac to ide na lepsza silke, poza tym bylem na kilku tanich osiedlowych silkach i mi sie takie towarzystwo w dresach nie podoba i sprzet czesto jest mocno zuzyty :)

"Ciekaw jestem dlaczego niby miałbym nie móc pojeździć na rowerze albo grać w tenisa."

Pograc w tenisa moze bys pogral tylko zaloze sie ze zabieglabym cie w 15 minut :) Wiekszosc rowerow ma systemy amortyzacji przystosowane do wagi max. 85kg jesli chodzi o optymalne dzialanie, to samo tyczy sie desek snowboardowych (nie kupilbys deski na wage 110kg), na kajcie bys po prostu szorowal tylkiem po dnie morza :)

"To po co jesteś na forum, skoro posiadasz wystarczające ci informacje ?"

Z czystej ciekawosci, chce skonfrontowac to co tam jest napisane z tym forum, skoro tu sami znawcy.

"Kompromitacja, piwo po siłowni - najgorszy rodzaj pseudo pakerów. Ćwiczących nie dla wyniku tylko po to, żeby się pochwalić kumplom, że "oni ćwiczą na siłowni""

Napisalem piwo po silowni nie doslownie ze od razu ale mozna sobie isc na silke a wieczorem na impreze i wypic kilka browarow, dla mnie to zadna kompromitacja :)

"Swoją drogą deko śmieszne, że ludzi ledwo o 2 lata młodszych od siebie uważasz za "małolatów""

W tym wieku 2 lata to calkiem sporo, szybko sie dojrzewa 16-19 lat a 22 to calkiem spora przepasc rozwoju psychicznego, to nie to samo co 22 a 24-25 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ja ******le co za dyskusja wogule, wracaj na swoją silownie " za wiecej niz 50 zl", a nie ludziom nerwy psujesz

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
krezus co wpieprza ostrowie
ryknalem smiechem konfrontujac twoje wywody o bmw 7 z najtanszym z tanich bialek, wybacz - ten paradoks mnie przerasta - moze powiesz wprost ze mama ci na odzywki nie chce dac kasy ??

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy !!!!!!!!!!

Następny temat

Trening do oceny mile widziane rady:-)

WHEY premium