SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

program mens healtha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7199
Maxim jestes idealnym przykladem docelowego odbiorcy wpolczesnego marketingu, wlascwie za pomoca dobrze dobranej promocji mozna by Tobie wcisnac kazdy chlam, od proszku do prania w roznych kolorach i smakach po ta gazetke. Autorzy pewmie zachecaja tym ze jest to gazetka dla wybranych, uderza prosto w potrzeby mlodych i aktywnych mezczyzn tyle ze to zadne wyroznienie bo pod taka charakterystyka podpisuje sie wlasciwie kazdy facet czyli jak najwiecej sprzedac a w srodku damy kilka obrazkow szesciopaka, nowych bokserek, jakies cabrio i coupe, wrzucimy plan treningowy (a skad ? hmmm moze wpiszemy "plan treningowy" w google i skopiujem pierwszy z brzegu...) i wywiad z Linda do tego... ajjjj w sumie niezly interes otwieramay nowe pisemko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
plus jeszcze jeden art o jakimś sporcie walki, o broni i kilka zdjęć z dupami.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
****a ale cyrk

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
jeszcze nie dorosli do czytania magazynow dla ludzi z klasa, zreszta MH celuje w zamoznych czytelnikow, biznesmenow itp, wiek 20-pare, 30 lat

heh, absrah**ac od tego w kogo celuje MH (bo tu Beret trafil w dziesiatke), co fakt w kogo celuje pismo ma wspolnego z jakoscia porad treningowych?

jesli faktycznie jakas gazeta celowalaby w ludzi ktorzy raczej bywaja zajeci i maja malo czasu na treningi, polecane tam programy bylyby minimalistyczne - nie nastawione na maksimum efektow, a raczej na oszczedzanie czasu i zeby nie bylo za ciezko, aby sie chudasy nie zmeczyly i nie zniechecily

a swoja droga faktycznie pytasz o takie odzywki, ktore raczej nie swiadcza o tym ze jestes "zamoznym czytelnikiem z klasa, ktorego stac na zabawki".

jeszcze inny przyklad odnosnie postawy redakcji MH

pieciogwiazdkowy hotel, drogo, hotelowa silownia, a tam:
smith, lamana szatanga, kilka kompletow sztangielek raczej lekkich, wyciag pionowy. nie ma stojakow, ciezkich hantli, poreczy, drazka - dla mnie bylaby niewystarczajaca na dluzej. ale zapewne wlasciciel ma w dupie, czy silownia jest dla mnie odpowiednia, czy nie - tylko czy to swiadczy o tym ze jest dobra?

podobnie z poradami treningowymi - czy fakt, ze ktos daje*****owe rady i ma w dupie opinie ludzi ktorzy sie na tym znaja spowoduje, ze stana sie one dobre?


Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-08-08 18:08:05

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Podsumowując, jeżeli ktoś zarzeka się, że nie chce mieć sylwetki kulturysty, że jest normalnym facetem i.t.p. to właściwie nie ma znaczenia jak będzie ćwiczył. Nieistotne, czy pobiega, popływa czy pójdzie na siłkę - efekty będą podobne.

A forum jest dla osób, które naprawdę chcą coś ze sobą zrobić.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
sylwetka kulturysty o tak, ale sylwetka gumbasa oj nie

dużo osób myli kulturystyke właśnie, z masowaniem ponad wszystko.

U mnie w miescie wystarczy ze dobijesz do 100 kg.
Niezależnie czy krata na brzuchu czy klatka mocna czy slaba to jestes Koks.
a przecież nie o to chodzi,bo ten sport to estetyka i proporcje.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12006
któryś z panów od MH mówił że jak ktoś chce sobie tylko poćwiczyć to nie bierze się za za***isty plan tylko taki z MH.
To tak jakby ktoś Ci dał*****owy przepis np.na pizzę bo wkońcu chcesz zjeść tylko 1 a nie otwierać pizzerię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8096
Krzychu "...Jeśli ktoś woli być 72 kilowym kurakiem" no wypraszam sobie wpedzasz mnie w glebokie kompleksy ;o)
Ale wiedzialem ze tak sie to skonczy pytanie bylo o ocene treningu a skonczylo sie na ocenianiu gazet ublizaniu sobie i wyjezdzaniu z takimi plytkimi tekstami jak o zasobnosci materialnej uczestnikow forum, a tak na marginesie i moim skromnym zdaniem to ta gazeta nie jest skierowana do kogos kto sobie moze pozwolic na nowe Porshe ( bo ktos taki w Polsce zazwyczaj czyta magazyny brnzowe i nie wiele czasu mu pozostaje na takie wynalazki jak MH) tylko dla ludzi ktorzy zaliczani sa do tzw klasy sredniej ( a tej dlugo u nas nie bedzie stac na Porshe)i co najwyzej moga sobie pomarzyc o Porshe i kupic te wczesniej wspomniane boxerki czy perfumy za 300 zyla.
Tak wiec dajcie juz spokoj lepiej skupcie sie na ocenie tego planu.
Pozdrawia kurczak ( niestety jeszcze- ale nie ustaje w probach aby to zmienic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
fajnie się to czytało hehe nie powiem aż miło

tylko odpowiedz cię mi na jedno pytanie ... co gazeta ma do kulturystyki ? wogóle do siłowni ? co mam ją wziąć zesobom na siłownie i pokazać kolegom rozkładówke czy co ? bo nie zbyt skumałem albo że jak kupie sobie ją to zara bede miał przepustke do kupna nowego M5 ? i masa mi sama pujdzie a wiedza o tym sporcie wpłynie wszystkimi stronami do czachy ? albo ta gazetka da mi może checi siły samo zaparcie silną wole ? ta gazetka jest ok jak mam zatwardzenie i chce sobie coś poczytać na sraczu zresztą ona i wszystkie inne pozatym czeba mieć eke mieć neta i kupywać gazety a jeszcze większego posiadać SFD i takom skarbnice wiedzy i kupywac coś by mieć plan treningowy bez urazy stary a wiem wiem tam też som inne informacje mnie one również nie obchodą mam śliczną dziewczyne i lubie nanią paczeć to raz mam tvn turbo wienc furki również a styl i smak co do cióchów też posiadam wienc nie bede kupywał to co połow polski co kupiła te gazetke i nie obrażaj ludzi co chodzom na siłke za 50 zł bo muj tata zap*****la cały dzień na dole by mieć te twoje ***ane 50 zł wienc bez takich a jest masa leprzych ludzi od ciebie co moze niemają tyle kasy co ty nie mają tej gazety i może nawet nie mają tych 50 zł w kieszeni a co dopiero by dac na siłownie i ćwiczą w domu ... ale mi podniosło się ćiśnienie nienapisze wszystkiego co myśle bo potem bedzie ze nie umie nad sobą zapanować f***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
na moje oko
target to mlodzi ludzie
zarabiajacy gora 2 kawalki na reke
tacy goscie co na zmywaku w anglii zarobia kase na garnitur od bossa i we lbach od tej "elytarnosci" im sie pozniej przewraca

beret i chwilowy po sogu za trzezwe myslenie

do autora:
co do planu to uwierz, ze masz przed soba forum ktore najprawdopodobniej jest najzasobniejszym kompendium wiedzy o sportach silowych (i nie tylko), wiec czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomocy !!!!!!!!!!

Następny temat

Trening do oceny mile widziane rady:-)

WHEY premium