SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy ze snem po ostatnim posilku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kup se jakiegos gainera i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
trzeba sprawdzic. kalorii wychodzi mi tak sredni z 2100. waze 63 kilo no i mam tez prace na basenie dosc ruchliwa i do tego sam plywam wiec moze faktycznie za malo kcal.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
To wiadomo o co biega. Pomysl sam... basen + silownia i tylko 2100kcal i dlatego nie mozesz spac

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
kurde ale w ciagu dnia nie jestem glodny:/ nie rozumime swojego organizmu czasami. wrocielem z silki, bylo carbo, byl posilek potreningowy i niedlugo na basen poplywac i do pracy jade i zaloze sie ze do 20 nawet nie poczuje glodu a przede mna jeszcze trzy posilki:-/ wciskac na sile czy jak bo naprawde chcialbym z ta masa ruszyc i sie wyspac

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 479
miloszmk Ty powinieneś jeść nie 2100kcal dziennie, tylko 3100kcal.
Teraz zapewne zafundowałeś sobie (2100kcal) dietę redukcyjną a problemy ze spaniem wynikają z ujemnego bilansu kalorycznego.

P.S. LUKI mogę się założyć, że on korzystał ze wzoru: waga*24*poziom aktywności (1-1,5)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Milosz dorzucaj dziennie po 100kcal i bedzie dobrze.

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
Pomocnik: korzystałem z postu ellisa o masie... wydaje mi sie w miare wiarygodnym zrodlem informacji...

LUKI tylko 100 kcal z czego? tluszcz i ww czy tylko jedna rzecz.

Prosze pamietac ze bardzo szybko sie otluszczam i 3100 to ja nawet nie jadlem jak intensywnie plywalem a obrastalem w tluszczyk i miesko szlo do pewnego momentu Pozniej juz spadki miesa a przysrost brzucha ale to jest teraz niewazne.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Daj 2g bialka 4gww a zwiekszaj tluszcze i obserwuj

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
2 g to za duzo poniewaz zakwasza mnie, mam wzdecia itp. zwieksze najwyzej ww i tluszcze ale to stopniowo tak jak napisales.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Luki dobrze prawisz ale to że on je 2100kcal przy wadze ledwie onad 60kg to dla Endomorfa wystarczy i normalne ze organizm się nie domaga pożywienia.

Ogólnie Endo ważący 80 kilka kilogramów i dużo cwiczący ma zapotrzebowanie na około 2600kcal wiem to po sobie z własnego doświadczenia. A Taki sam Ektomorf będzie mógł mieć o 1000kcal większe.

I pamiętajcie że Endo przy nabieraniu 1kg mięśnia nabiera przy tym 0,5kg mięśnie a nawet ponad 0,7kg na 1kg mięśnia wiec przeadzać z kaloriami nie ma co

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-02-16 16:36:07

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zachowanie norm fosforu i potasu

Następny temat

Mam 16 lat, 55kg i 168zw. co mam jesc

WHEY premium