SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z wyglądem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
Witam wszystkich forumowiczów. Moj problem wygląda następująco:
od niecałych trzech tygodni jestem na cyklu z omki i mety, za niecałe 3 tygodnie jade na wesele z dziewczyną ,w weekend stwierdziła ze mam cos ze sobą zrobic bo popuchnąłem po twarzy jak świnia(nie dosłownie:P)zresztą inni tez tak twierdzą... wie ze cos biore ale jest przekonana ze to odżywki... powiedziała mi ze mam skonczyc z siłownią bo nie pokaze sie ze mną w takim stanie.... został mi jeszcze niecały miesiąc cyklu.... prosze o porade...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5179
masz prze***ane u baby albo baba albo koks

rosnicie zdrowo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3946
pokaz foto ? hehe to ocenimy , daj sobie spokoj powiedz jej ze nie bierzesz odzywek ani nic i niech sie przyzwyczaji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
po co ci taka baba jak sie tylko na wyglad patrzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
******* ją znajdziesz drugą

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 363 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7739
moja nawet nie proboje stawiac warunkow typu ona albo silownia bo zdaje sobie sprawe co bym wybral;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
juz pisalem po *** ci taka baba, jak zachorujesz na cos to tez cie pewnie zostawi, olej ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bez urazy, ale głupią masz babę, jak Ty byś jej powiedział, że ma przed wakacjami schudnąć bo wygląda jak wieloryb i nie wyjdziesz z nią na plaże to by był foch do końca życia, jak Cie nie akceptuje takiego jakim jesteś to szkoda na nią czasu.....pójdź z nią na to wesele i nie dość, ze będziesz wyglądał jak świnia to się nachlej jak świnia, narób jej wstydu i powiedz, ze ma wypier.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
no juz nad tym myślałem..... cały czas mi truje o siłowni, ze żre jakies dziadostwa, ze wydaje na to pełno kasy.... a najbardziej mnie to wkurza ze mowi np. na dysce "oooo jaki fajny facet"(do żartów oczywiscie) ale zgadnijcie co, zawsze jest lekko przypakowany... ale ja nie moge.... cwicze juz 4 lata i wkoncu mam od 3-4 miesięcy zadowalające efekty to jeszcze na mnie jedzie jak ja wyglądam i ze jej sie nie podoba jak urosłem... brak mi juz słów... macie moze jakąs propozycje co zrobic zeby nie miec takiej popuchniętej gęby??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
Aras masz racje... ale taki cham nie bede:p najbardziej wkurza mnie to ze staram sie, poswięcam jak moge a ona nie potrafi tego nawet docenic tylko jedzie na mnie jak ja wygladam.... szkoda słow... dobra nie bede juz zasmiecał forum takim głupim postem:P ale dalej nie wiem co mam zrobic, czy przerwac cykl, czy co.... albo związek:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Trzeba było zrobic cykl z propa a nie z omy to i retencji by nie bylo.
Ale swoją drogą to ciekawe co ci powie jakby po cyklu wystąpily czasowe problemy z potencją
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na lato ....

Następny temat

Metka-pierwszy cykl

WHEY premium