SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z rzezba nóg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5745
panuje taka opinia ze kobiety maja ciezej spalic tluszcz od pasu w dol a mezczyzni od pasa w gore.ale ze mna jest nieco inaczej z gora jakos sobie radze nie jest zle, krateczka na brzuchu jakas bo jakas ale powoli coraz to lepasz jest, za to ma problem ze spaleniem tluszczu na nogach. moze poda mi ktos konkretny trening na wyrzezbienie nog??bo powoli zaczynam miec problem z zakupem spodni, zaczolem cwiczyc je normalnie jak to sie na silowni dzieja ale zamist chudnac to jestcze przybieraja centymetrow.
prosze kogos o pomoc, i rozpisanie mi jakiegos planu na rzezbe nog
z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
tutaj masz instrukcje obsługi:
https://www.sfd.pl/temat217175/

Zmieniony przez - ewcia208 w dniu 2006-01-16 01:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
ale czemu nie użyjesz wyszukiwarki a jeszcze lepiej poczytaj posty podwieszone (ciemne u samej górysię znajdujące)

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Bieganie wystarczy.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5745
szukałem troche ale nie ma nic konkretnego na temat noog dlatego stwozylem nowy temat. begalem troche ale teraz zima jest wiec ciezko z tym, bo zaraz chory bede.moze poda mi ktos chociaz linka do jakiegos postu w ktorym bedzie cos na temat wyrzezbienia nóg.



aha i mam jeszcze jedno pytanie:gdzie mozna sobie sprawdzic pozim tluszczu??i jakie satego koszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
www.mybodycomp.com - koszta równe opłacie za internet

a jak nie bieganie, bo się boisz, że się przeziębisz [chociaż to wystarczy dobrze się ubrać, prawdę mówiąc], to proszę bardzo na siłowni są bieżnie, orbitreki, steppery... do wyboru do koloru.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie prawda że bieganie wystarczy ,ja bym raczej był skłonny że bieganie nie pomoże ewentualnie hit ale najważniejsza dieta i trening siłowy

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
HIT? Znaczy sie High Intensity Training?
czy moze HIIT?

oraz: tak, oczywiscie. Na pewno wszyscy maratonczycy cwicza wylacznie HIT/HIIT i dlatego sa tacy chudzi.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maratończycy wbrew pozorom mają wyższy % tłuszczu niż sprinterzy ....

Uka, musisz porozbierac nieco sportowców to nabierzesz doświadczenia w analizie kompozycji ich ciałek, udek, pupć i takich tam hrhr

Maratończycy mają relatywnie malutką masę mięsniową zbudowaną głównie z włókien wolnokurczliwych oraz relatywnie duże ilości tkanki tłuszczowej, odwrotnie niż sprinterzy

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2006-01-13 15:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
A sprint to nie bieganie?


edit: OK, Tyka, ale wchodzimy zbyt gleboko. Nie sadze, zeby dla arosa miala znaczenie roznica miedzy 7 a 12% BF, bo i tak jest od tego dosc daleko. A jak na ten poziom, na ktorym jest, nadal bede sie upierac, ze bieganie wystarczy.



Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-01-13 15:58:27

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja, ja tak dla zasady - po prostu określone formy wysiłku predystynuja bardziej do niższego %bf niż inne - stąd np. plaga średnio tłustych trenerek aerobiku oraz bardzo tłustych zawodników sumo hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak napewno bieganie pomoze spalic tluszcz ale pociagnie za soba ogromne straty LBM a facetowi napewno nie chodzi zeby byc po prostu CHYDYM , chcialby miec wysportowana sylwetke a niestety temu bieganie nie pomoze , przykladem sa maratonczycy bo ja osobiscie nie chcial bym tak wygladac

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 latek-dieta?

Następny temat

dieta a odzywki

WHEY premium