SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta-rzezba-problem...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
witam waga 95kg wzrost 175cm , jestem na diecie z wiekszym spozyciem bialka, mala iloscia wegli i tłuszczy. Tak wyglada moj zestaw posilkow w ciagu dnia:
9- jajecznica (7 białek i jedno zóltko)
12-odzywka białkowa (35g)
12,30-15-silownia
16-filet z kurczaka lub indyk 30dag+2 ciemne bulki lub zamiast bułek zupa jarzynowa
1dzywka białkowa (35g)
20-ryba 20 dag.łosoś, makrela... (ryby )+ 2 ciemne bułki
21-odżywka białkowa (35g)
12-odzywka bialkowa (35g)
na silownie chodze od poniedziałku do piatku (1,5h silownia, 1,5h ping pong (niestety nie mam na silowni bierzni,rowerku itp.))zastanawiam sie w czym jest wina, czego brakuje w mojej diecie?? na tej diecie jestem od 3 tyg. a od okolo 10 dni nie widze zadnej roznicy( w wadze i obwodach).prosze o pomoc.pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jak dla mnie dieta jest beznadziejna, bazujesz prawie tylko na białku. Zaptrzasz do postow podwiesoznych a tam do diet redukcyjnych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
nie mozesz bazowac na samym bialku... powinienes zdecydowac sie czy bialko i tluszcze czy bialko i wegle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
no hmmm
"nie możesz polegac wyłacznie na białku"

własnie chciałem się zapytac dlaczego???
czy taka opinia wyzej piszacych pochodzi z jakiejs konkretnej wiedzy i jakis faktów naukowaych a najlepiej z praktyki i tak sobie palneliscie

np. ja kiedys jechałem wyłacznie na diecie wysokobiałkowej i swietnie ja ocenia zarówno jesli chodzi o przyrost masy miesniowej jak i spadek ilości tk tłuszczowej

tylko ze moja dieta była jeszcze bardziej "beznadziejna"

bo polegała wyłacznie na dostarczaniu białek jadłem 6posiłków dziennie
a posiłkami były albo białka jajek gotowanych natwardo (żółtka lądowały w smietniku) albo tuńczyk albo chudy twaróg albo gotowana pierś kurczaka albo ewentualnie zastygnieta żelatyna spozywacza wszystkie te produkty zawierają prawie wyłacznie białko

chciałbym wiedziec teraz co takiego złego zrobiłem
tzn jak sobie zaszkodziłem

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
rozex,Ty tez sobie poczytaj

...żelatyna to ma tyle przyswajalnego bialka,ze szok

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
tez mam sobie poczytac co???


Zmieniony przez - rozex w dniu 2005-04-12 23:47:58

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Posty podwieszone, ktore bazuja na teoretycznej, praktycznej i naukowej wiedzy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
rozwalisz watrobe,nerki i dostaniesz anemi ,dieta ta jest na max nie zdorwa ,polecam dodanie tranu,oliw z olwiek i duzo warzyw i bedzie si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
okej dodałem brokuły cebule czosnek jabłka kasze gryczaną ryz brazowy i oliwę czasem tez jakis lisć sałaty albo pomidor

Zmieniony przez - rozex w dniu 2005-04-18 18:18:16

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie

Następny temat

ser chydy z tesco ?

WHEY premium