SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z rozkładem dni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Witam w ostatnim czasie ćwiczyłem splitem 4 dniowym i mi najlepiej wychodziło. Teraz mam taki problem że mam czas ćwiczyć tylko tak:

poniedziałek: -------
wtorek:----------
środa : trening
czwartek:------
piątek: trening
sobota : trening
niedziela: trening


I tu mam problem bo wiadomo że 3 dni pod rząd to trochę bez sensu.
Więc mam pytanie:
-czy jest sens ułożyć split 4 dniowy z takim rozkładem treningów?

Bo jeśli nie to mogę zrobić trening w inny dzień ale wtedy bym musiał ćwiczyć gdzieś o 20 po 12 h pracy a wtedy trudno o siły. Albo 3 dniowy spli , chociaż uważam 3 dni to troche za mało by porządnie poćwiczyć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
To przyznam się że we wcześniejszych planach trochę bardziej sie obijałem ;) ale ok zrobię po 5 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 274
poniedzialek , sroda , piatek . albo wtorek , czwartek , sobota . No tak co 2 dzień . Pocwiczysz 2 h porzadnie to ci te 3 dni starcza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Tylko właśnie nie mam tak czasu wolengo: Jeśli miałbym 3 dniowym to mogę środa, piątek , niedziela ale nie wiem czy 3 dni to dobry pomysł. Aby sie wyrobić z wszystkimi ćwiczeniami to faktycznie trzeba by prawie 2h ćwiczyc na trening a nie wiem czy to nie za dużo bo już sił pod koniec nie będzie. Do tej pory zawsze ćwiczyłem trochę ponad 1h i było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 274
mieśnie powinny odpoczywac tez co nie, mysle, ze 3 dni wystarczą ;) ewentualnie se zmienisz grafik, no, ale jak uwazasz, ze ci te 3 dni nie sa wystarczajace to dołóż se dzien. Nie jestem ekspertem, ale czytalem, ze 3 dni sa dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale wpisać już rozkładu grup nie mogłeś- a to nie bez znaczenia...

ogólnie można zrobić tak jak zaproponowałeś na wstepie, jednakże tutaj ważny będzie właśnie układ poszczególnych grup mięśniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Właśnie chodzi o to aby dostosować rozkład parti na te cztery dni , bo nie mam pojęcia jak by to rozłożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
np.

w
w
-nogi
w
-klatka, barki
-plecy
-ręce i brzuch

...dziwie się, ze masz z tym problem a jesteś przecież zaawansowany

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-11-30 20:33:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Ja bym tam zamienił plecy z nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Dzięki Apokalipsa.
Ćwiczę niby już długo ale właśnie nigdy nie ćwiczyłem splitu 3 dni pod rząd trening. Ale tak jak napisałeś widzę że ma sens i bedzię to lepsze rozwiązanie niż trening tylko 3 razy w tygodniu ale z przerwami.


Zastanawiam się tylko czy ten trening rąk jest na pewno ok dzień po plecach? Bo wiadomo na treningu pleców mocno pracują bicepsy. Może faktycznie lepiej zamienić te plecy z treningiem nóg?

Zmieniony przez - soc w dniu 2012-11-30 21:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningu

Następny temat

Spalanie tłuszczu przy aerobach

WHEY premium