SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z rowerem

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2025


dostalem od znajomego rower w strasznym stanie i chcialbym go jakos odremontowac. Mam pytanie odnosnie przeskakujacych pedalow. Gdy chce przyspieszyc lancuch przeskakuje wraz z pedalami no i nie ma mowy o normalnej jezdzie. Co moze powodowac ten efekt, zalaczam zdjecie tylnej zembatki tyle ze w nie najlepszej jakosci. Prosze o jakis sugestie i porady, wieczorem postaram sie wrzucic lepsze zdjecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Niejestem specem ale chyba wolnobieg do wymiany:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2025
Chyba doszedłem w czym tkwi problem. Przednie zębatki oraz korba strasznie się kolibią. Próbowałem dokręcić śrubę ale jest przykręcona na mocno. Gdzieś musi być luz tylko jak go zniwelować :(?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
zdejmij korbe i zobacz czy jest luz na suporcie? albo krzywe korby już?

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 126
stawiam na wytarte zeby w wolnobiegu jestem wrecz pewien ze to jest to !!! to najczestszy objaw jak sie zeby wytra :) i watpie ze to korba , nawet jezeli jest krzywa , bo jezeli to by było to , to po "przeskoczeniu" łancuch by ci spadł z zebatek na korbie a na kasecie jest duzo zebatek i łancuch nie spada tylko własnie sobie skacze po nich :)

Zmieniony przez - MiSzA86 w dniu 2009-07-03 10:51:44

Ad Impossibilia Nemo Obligatur !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proaktyw

Następny temat

Sport i rasa

WHEY premium