Chodzi mi o taką rzecz: jak zaczynam jechac w prawym pedale ( albo może i coś w trybach) coś pyka ( dokładnie co jeden obrót pedałem) - to nie może być wina pedałów bo były wymieniane miesiąc temu no więc o co chodzi ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
nie wiadomo o co chodzi udaj się do serwisu, jęśli ktoś Ci zakładał pedały to udaj się do niego moze wymagają poprawy
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!