SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z przedramionami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
Mam problem, cwicze dosc intensywnie od jakichs 4 miesiecy, w sumie pokochalem ten sport.. kazdy trening nowy wiekszy ciezar i wszystko bylo pieknie do czasu gdy nawalil mi nadgarstek. Wyeliminowalem cwiczenia zabardzo obciazajace nadgarstek no i troche sie z nim sytuacja poprawila, ale zaraz pozniej mozna powiedziec wysiadly mi przedramiona. Chcialem prosic o rade jak zregenerowac miesnie przedramion.. dokladnie to chodzi mi o te ktore cwiczy sie sztanga z nachwytu na przedramiona. W sumie bola mniej lub bardziej caly czas a o cwiczeniu sztanga z nachwytu wogole nie ma mowy. Sa jakies dobre sposoby na uzdrowienie tych miesni ? Wogole to ja nie wiem czy one sa naderwane czy przemeczone nie mam pojecia jak to zweryfikowac. Cwicze bardzo intensywnie.. i wolal bym tego nie zmieniac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
rozgrzewka polega tez na rozruszaniu stawów oraz rozciągnięciu mięśni, rozruszaj dobrze stawy, mięśnie i jestem pewny ze będzie dobrze

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nie wiem czy będę Ci mógł jakoś pomóc,ale może chociaż sprecyzuj gdzie Cie dokładnie boli - przedramię czy nadgarstek?
...i w którym miejscu, bo to istotne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1083
Na pewno musisz troszkę przystopować ,ciężar też zredukować . Obserwować co sie dzieje z obołalym miejscem? Ja naderwanie(2łata temu) leczyłem około 4miesiecy, do tej pory jak podciągam sie na drążku nachwytem czuje pieczenie w przedramieniu... Trzeba by to zbadać , najlepiej u lekarza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dokładniej:

kiedy, przy czym i w jaki sposób boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
Piszesz najpierw ze boli Cie nadgarstek, a pozniej ze miesnie przedramion
Probowales kiedys nawijania ?

"szanuj grosze, a zlotowki przyjda same..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
Chodzi mi o miesien przedramienia nie o nadgarstek (tak tylko o nim mimochodem napomknalem)
Ktory to miesien to dokladnie nie wiem, prubowalem zlokalizowac na http://www.virtualtrener.com/img/foto/artykuly/anatomia//119_Budowa_miesni_przedramienia_-_strona_przednia.jpg ale mi sie nie udalo. No boli jak go uzywam jak zginam reke, jak mam cos przytrzymac na wyprostowanej rece trzymajac z nachwytu, no i defakto z ledwoscia moge zmiazdzyc puszke od pepsi w prawej dloni. Na silowni to najbardziej boli jak robie biceps a w pozycji mlotkowej to juz wogole ( chwilowo odpuscilem to cwiczenie ). Ogolnie to chodzi mi o propozycje masci moze.. narazie osmarowalem to jakas ocieplajaca z ibuprofenem i owinalem przedramie w bandaz. Ale moze sa jakies specialne preparaty?

Zmieniony przez - zabulec w dniu 2008-05-21 19:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1083
Ja powiem tak; udaj sie do lekarza , niech określi co jest wypisze odpowiednią maść i może Ci da antybiotyk osłaniająco żeby nie poszedł jakiś stan zapalny . Na drugi raz uważaj z ciężarem . To właśnie szarpania i rwania , brak dobrej rozgrzewki doprowadzają do takich sytuacyj.Ale trzeba trwać . A na ulgę w takim bólu to lepsza tak zwana KOŃSKA MAŚĆ, spróbuj, nie pożałujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
Mhm no dzieki moze przejde sie do lekarza.. tą masc moze mi sie uda dorwac. Chociaz ja w anglii i pozno robote koncze a lekarze wczesnie :/

A.. no i nigdy nie prubowalem 'nawijania', o co z tym dokladnie chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
...o rymowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2412
poprostu dobrze sie rozgrzej gwarantuje ze odrazu sie "wyleczysz" to jest czesty problem świeżych :D Rozgrzewka to podstawa 10 minut starczy ;]

Siła Masa Rzeźba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
No ja w sumie rozgrzewki nie robilem ale po 8h fizycznej pracy i 6km na rowerze w te i spowrotem myslalem ze jestem dostatecznie rozgrzany i tylko dla tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastoj brak siły...PROSZE O POMOC

Następny temat

piłka do tenisia- bicek.

WHEY premium