SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z klatką ( obrazek ) Pomocy !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440


Mam pewien problem z klatką piersiową , moj trening wygląda tak : wiciskanie sztanki na płaskiej , wyciskanie sztangi na skośnej w góre , rozpiętki na płaskiej i skosie , butterfly , koleś mi poradził abym robił wyciskanie sztangielek na skosie ze skrętme nadgarstków , część klatkirozwija mi sie super a sam dół i wewnętrzne strony nic :/ na obrazku na czerwono zqaznaczyłem to co sie zawaliście rozwija a na niebiesko to co prawie nic :/ doradźcie mi jak amm trenować aby to jakoś poprawić

Dajcie coś wygrać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
cykl na cp to zupelnie inna sprawa niz cykl treningowy. jesli trzeba zmienic cwiczenia to zmieniaj niezaleznie od tego czy jestes na cp czy nie... robisz przeciez tylko mala korekte w treningach,a cel jest ten sam MASA, a nie wytrzymalosc czy cus...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
by podkreslic dol klatki najlepsze bedzie wyciskanie na laweczce glowa w dół, i pompki na poreczach, by poprawic srodkowa gore - wycisk sztangi na skosie w waskim chwycie i butterfly. ps.ładne pisanki namalowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Jak zrobic skos d dół ?? ćwicze na płatnej siłce i tam nikt tego nierobi :/ tzn jest sprzętu mata są ławeczki z relulowanym kątem ale minusowego chyba nieda sie bo niema obco zaklinować takiego bolca , wąski uchwyt jaki robić na szerokości barków czy jeszzce węższy ??

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Wąski na szerokości barków. Jeśli jest to profesjonalna siłka to powinien na ławeczce być spad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
rob dalej tak jak robiles, bez skosu głową w dół + wyciskanie wasko na skosie i poręcze. cierpliwosci!!! duzo wcinaj i czekaj na efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
A te pompki na poręczahc to nie na trica przypadkiem ?? mi sie zdawalo ze jest wlasnie na niego ale moze temu ze nigdy tego mnierobie :p

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 924
Wyciskanie wąskie owszem angażuje bardziej tricepsy niż wyciskanie szerokie... ale dalej pozostaje wyciskaniem... więc trenuje i klatke piersiową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
im bardziej nachylasz sie do przodu robiac pompki na poreczach tym bardziej angazujesz klate (głównie dół klatki)..nie da sie odizolowac samego trica przy tym cwiczeniu, zwłaszcza gdy masz z przodu podwieszone obciażenie które automatycznie nachyla cię do przodu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Mam sie nachylać plecami czy całe ciało razem z nogami mam mieć pod kątem ??

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
ugnij nogi w kolanach i caly badz przechylony do przodu...nie wiem jak bardziej obrazowo mam ci to cwiczenie opisac. i jeszcze jedno...w dolnej fazie ruchu robisz ok 1sek pauze, nie wolno sie "odbijać"bo grozi to kontuzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Ok wielkie dzięki mam jeszzce 1 sprawę , mianowicie jestem podczas cyklu na cp ( kończy sie 1 pucha ) i chyba przyzedł czas na zmiane treningu i niewiem czy zaczekac do konca cyklu czy zacząc jak sie zkończy 1 pucha :/

Dajcie coś wygrać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA SILE

Następny temat

abswing

WHEY premium