SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z dieta

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
Witam. jest tu moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc.
Zaczalem cwiczyc od lutego tego roku po uprzednim odchudzaniu.
Zrzucilem prawie 30kg i postanowilem poprawic sylwetke bo zona powiedziala ze wygladam strasznie.
Odrzywiam sie zdrowo i mam silna wole troszke poczytalem o dietach i probowalem roznych,ale niestety nadal mam lekka oponke.
Problem polega na tym iz na chwile obecna nie moge robic aerobow ani treningu nog,poniewaz mam naderwane sciegno achillesa(wkrotce zaczynam rechabilitacje,ale potrwa to jakies6miesiecy)Chcialbym robic trening na mase przez kilka miesiecy po pozniej redukcje.
Boje sie wegli bo mnie zalewa,a czytalem ze sa wazne przy masie.
Probowalem obliczyc moje zapotrzebowanie kaloryczne ale jest kilka kalkulatorow i kazdy podaje inne wartosci jak rowniez to ze kazdy podaje bardzo duzo wegli!Waze 74.4kg 174cm wzrostu b/f jakies 16%.
Dodam tylko ze jakies 20lat temu cwiczylem przez pare lat ale o dieci nie bylo mowy moglem jesc wszystko co mama dala i bylo git.
Postram sie wrzucic foty to bedziecie mieli lepszy poglad.
Ok teraz prosze o pomoc w diecie(chudnac juz nie chce bo waze za malo)i obliczeniu zapotrzebowania kalori jaki ile b/w/t.
Myslalem rowniez o zakupie planu na potreningu.pl ale czytalem ze sa dawane z automatu anie indywidualne jaki pisza!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
obecnego zdjecia nie mam ,ale za tydzien postaram sie wstawic. Oceniajcie krytyki sie nie boje,a przy okazji to jakby ktos sie pokusil o ocene jaki mam typ budowy byloby fajnie wydaje mi sie ze endomorfik.

Zmieniony przez - julnat304 w dniu 2013-07-29 09:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
nie są dodawane z automatu
zajrzyj do dziennika Rafałrrrr - korzysta z pomocy dietetyka i trenera - efekt rewelacyjny
oczywiście do tego trzeba samozaparcia i dyscypliny

oczywiście na początek możesz spróbować sam ułożyć sobie dietę - w dziale odżywianie masz link do wzoru którym obliczysz zapotrzebowanie kcal
na potreningu pl również masz narzędzie który wyliczy zapotrzebowanie (mniej dokładnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
ok ale pokazuje tam duzo wegli a w naszym wieku to metabolizm zwalnie i boje sie zalania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
po węglach nie zwalnia ,wręcz odwrotnie
nie bój się węglowodanów - jeżeli jest zbilansowana dieta to węglowodany żadnej krzywdy Ci nie wyrządzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
dzieki sprobuje z dieta kupna bo sam juz probowalem i dupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 50 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5701
moze spróbuj wyeliminować z diety gluten, mi to wystarczylo aby nabrac przekonania do wegli za ktorymi jak ty nigdy nie przepadalem i traktowalem jak zlo konieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do węgli, to cholera zjadłbym ich wiele więcej. Jak raz robiłem ładowanie, to kcal wykończyłem w połowie dnia. A jeść się chciało po 30 minutach od posiłku ze 100g węgli. Przy dobrym zbilansowaniu, to nie masz się co obawiać, chyba że sam się będziesz oszukiwał i podjadał poza protokołem . Co do automatu z potreningu.pl - nie wymagaj cudów za tą kasę. Otrzymujesz zbilansowaną dietę (mnóstwo posiłków, jak zrobić i w ogóle), na podstawie algorytmu po wprowadzonych danych przez Ciebie (w sumie nie do końca automat, bo trochę przy tym roboty chłopaki mają). Cały majtersztyk polega na tym co potem - dopracowywanie oraz konsultacje, które są już indywidualne. Kontrola dietetyka i jak będziesz nagrywał filmy z ćwiczeń, trener też wskaże co robisz ok a co źle. No i najważniejsze, trza napierać, niestety. Robiąc tylko przelew nie spodziewaj się rezultatów . Powodzenia w rehabilitacji no i zapraszam do lektury z mojej stopki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
RafalRRRR jak dlugo czekales na dieta,niewiem Ja juz drugi dzien i nic,a chcialbym zaczac.Fotki moze wrzuce w niedziele bo mam wolne narazie pracuje po 12h i nie zabardzo mam czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
wiecie jak sie skontaktowac z ekipa potreningu.pl probowal kilka razy pisac przez formularz kontaktu i zero odzewu.Ma ktos jakis pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
Potrzebuje planu i diety za ktory zaplacilem bo niesty musze cwiczyc w domu a sprzetu za duzo nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie pamietam, ale ze 2 dni. Ale i tak trwało z tydzień minimum zanim ustaliliśmy konkrety. Raz ze sam złe wybrałem coś w opcjach, dwa ze zmienialem trochę ilości posiłków i kasę. Tylko ze dosyć szybko zrezygnowalem z posiłków. Jakoś po 2-3 mcach. Korzystam tylko z ilości makro które mi ustala dietetyk i kcal. To zmieniamy. Dla mnie ten serwis to w grunciemrzeczy fachowa konsultacja. Nie stresuj sie. Na bank dostaniesz odpowiedz. Potem pytaj, pytaj, pytaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i bieganie- jak to połączyć?

Następny temat

Kierowca tira

WHEY premium