SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem://

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
Witam!
Ćwicze na siłownii 5 razy w tygodniuu przestrzegam diety wysokobiałkowej a więc jem dużo np białego mięsa...oprócz treningu na mase również biegam codziennie...i zauważylem że mój brzuch sie powiększa tzn pęcznieje czy może być to spowodowane piciem 6-7 jogurtów dziennie??a może to sprawa suplementów(biore kreatyne)??prosze o pomoc i jakby mi ktoś mógł dać jakieś wskazówki jak sie dobrze odżywiać na mój sposób treningu...pozdrawiam wszystkich
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
co to znaczy pęcznieje ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
to znaczy że sie powiększa i nie zwisa z niego tłuszcz tylko jest napęczniały...pomóż ktoś bo jestem w kropce:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Spójrz na brzuch tuż po wstaniu z łóżka ... Weź pod uwagę, że w ciągu dnia spożywasz kilka posiłków, pijesz napoje. Tresc żołądka jest trawioną, ale i uzupełnianą przez Ciebie więc jak sobie wyobrażasz, aby był on wciąż taki jak po przebudzoniu. To jest brzuch, musi pracowac bo tak został zaprojektowany. Poglądowo ... Nalej do balona wody a przekonasz się, że on również spęcznieje.
Może saa i spuchłeś nabierając wodę ... ? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
a ja mysle, ze jednak to nie jest takie normalne
bo np. moj facet nie ma czegos takiego w ogole (a mi sie zdarza), ale on nie je praktycznie warzyw (ehh..), z nabialu tylko twarog, jesli jogurt czy cos pochodnego to okazyjnie

moze wlasnie takie napompowanie spowodowane jest zbyt duza iloscia jogurtow, jelita nie nadazaja z praca

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dla twojego faceta też normalnym nie jest że od węglowodanów się tyje , że łatwo nabiera się mięśni nawet nie cwicząc i wiele innych , jak widzisz zależne jest to od uwarunkowań genetycznych też , jak je dużo a 6-7 jogurtów to bardzo dużo jak na jeden dzień jest to normalne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
prawdopodobnie gdyby kolega nie biegał nie miał by czegoś takiego

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
rothen z jednym masz racje, z drugim sie mylisz, ale nie bede spamowac

ale czy mogbys przyblizyc sprawe biegania w tym temacie?

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Maslanka

Wiecej