SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 222
witam, wiem ze nie mozna laczyc treningu silowego z hiitem wiec tu moje pytanie nie mam pieniedzy ani czasu zeby codziennie cwiczyc i chodzic na silownie chce zrzucic brzuch... na silownie moge chodzic 3 razy w tygodniu wiec jaki trening zamiast silowego ? moze przed silowym godzina biegania na bieżni ? pomozcie bo wiem ze sam trening silowy duzo a jak pisalem moge cwiczyc tylko 3 razy w tygodniu i to wieczorem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Wiesz co??sam trening siłowy nie załatwi sprawy jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej.
Otóż widzę że nie do końca zorientowałeś się o co chodzi w spalaniu tkanki tłuszczowej. Widzisz, chcesz spalić z brzucha, a co powiesz jeśli ci napisze teraz że nie da się spalić tkanki tłuszczowej miejscowo? organizm ma tendencję do przybierania na wadze i jest to magazynowanie energii którą dostarczamy w nadmiernych ilościach. Za dużo jemy albo normalnie ale za to kalorycznie.
Do tego wszystkiego mamy jeszcze jeden problem- mianowicie organizm nie odkłada tłuszczyku tam gdzie chcemy i w każdym miejscu regularnie i w równych ilościach. Niektórzy mają zapasy na brzuchu inni natomiast na udach i jeszcze w wielu innych miejscach. Dla tego wiedz!! jeśli prowadzisz intensywny tryb życia by pozbyć się tkanki tłuszczowej to będzie ona usuwana regularnie z każdej partii ciała -- tłuszcz gromadzi się nieregularnie ale spala się go regularnie- niestety.

Wydaje mi się że jeśli jesteś zalany tłuszczykiem dość jak to się mówi pokaźnie to trening aerobiczny powinien być niezbędnym dodatkiem do twojego dnia codziennego najlepiej w porach porannych.

Więcej na ten temat znajdziesz na forum. Nie ma sensu zakładać tematów które były poruszane o tej tematyce w szczególności 1000 razy na forum.
Dla tego skorzystaj z wyszukiwarki. Cieszę się jeśli pomogłem. Wszystkiego ci nie będę pisał bo mi ręce odpadną reszta należy do ciebie- szukaj, czytaj, orientuj się samodzielnie i na pewno dojdziesz do celu.

Polecam dział odchudzanie, zaczerpnij porad dietetycznych- nie ma potrzeby zakładania nowego tematu bo jest ich tam także mnóstwo ale jeśli masz jakieś indywidualne, szczególne sprawy to jak najbardziej. Tylko sprawdź najpierw czy twój problem nie był już poruszony w dziale.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 222
hehe dzieki za zainteresowanie, ale nie o to mi chodzilo, wiem ze sam silowy nie wystarczy dlatego spytalem co moge oprocz tego, jakies aeroby czy cos ale tylko w ten sam dzien co sila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
To samo. No aeroby- a kto powiedział że musisz je robić w dzień treningu siłowego??
Poszukaj informacji o aerobach i jak one wyglądają. Trening taki można spokojnie przeprowadzić w domu i poświęcić mu niewiele czasu każdego ranka- może nie każdego ale co 2 dzień żeby przynajmniej zrobić 3 treningi w ciągu tygodnia. Sobotę i niedzielę przeznaczył bym na odpoczynek( na łonie natury np.)

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba Brzucha, Brak Diety

Następny temat

FBW na mase do oceny

WHEY premium