SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Witam. Wiem że jest wiele takich tematów , większość ich przeczytałem - ale nikt nie ma takigo problemu jak ja. Rodzice nigdy nie wychowywali mnie na hools'a ani nic takiego. Myśleli że jak bede neutralny to bedzie spokój. Jednak w każdym miście jest jakaś zorganizowana grupa. Na moim osiedlu zaczął sie do mnie dopier*** gość. Jest mniej więcej mojej budowy tylko "troche" więcej masy ma. Ja troche pakowałem i mam troche pary w łapie. Na wytrzymałość też nie narzekam. Ale wracając do tego gościa... chodzi mi o to że pomimo siły...nie umiem sie lać. nie wiem kiedy udrzyć , jak zacząć itp. Może jakieś rady. Wiem że tego sie nie da nauczć ( a przynajmniej nie od razu) ale mozę ktoś sie tu wpisz z jakąś radą. Z góry dzienki.
pozdro

.:GKS BELCHATOW:.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bełchatów sporym miastem więc rozejrzyj sie za jakąś sekcją SW.

Boks na początek byłby dobry,chyba że masz MT lub KB.Style chwytane to też za***ista sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
racja napewno cos znajdziesz... znajdz cos gdzie ucza walki w parteze. na ziemi sobie z gosciem poradzisz kilka dzwigni albo i jedna i niech sie podda albo cierpi. Ja nic nie chce polecac bo kazdemu odpowiada co innego ale na boksie nauczyl bys sie podtaw.(garda, podstawowe ciosy uczyli by Cie unikow. fajna sprawa mi sie boks podobal.) pozrdo!

"Nejlepszą obroną jest atak"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox-Rahman - walka realna %-)

Następny temat

Biegać rano czy wieczorem?

WHEY premium