SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poszukiwanie mentora :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
mengele88: ja mam zone i dziecko, nie zebym mial bana na ogladanie ladnych kobiet ale tez nie wypada sie narzucac.

zpiekiel:
Jak Sir_Lukasz napisal - musisz mimo wszystko sprobowac doczytac tematy podczepione. Wiem ze z dzieckiem 7 miesiecy nie ma wogole czasu i sie generalnie wieczorem pada, ale cos z tym trzeba zrobic. Dziecko 7 miesiecy to dla matki tez spora aktywnosc fizyczna
Na spalanie tluszczu z brzucha trzeba wiecej cierpliwosci - schodzi na koncu.
Musisz popracowac mocno nad dieta i przestawic to w sposob zblizony jak to zrobil chiquillo
https://www.sfd.pl/Dieta_redukcyjna_do_oceny-t520002.html
Tzn rozpis na godziny, B, T W i kcal. Wtedy mozna dopiero cos powiedziec o diecie.
Nie wiem czy 2400 kcal u Ciebie to nie za duzo...
Aeroby na czczo odradzam.
czy biegac mam przed jazda na rowerze czy po, a moze w jeden dzien jazda na rowerze a w drugi bieganie?
Jesli do biegania i jazdy na rowerze dolaczysz basen to wyszedlby triathlon Na poczatek wystarczy jeden dzien dzien jazda na rowerze a w drugi bieganie. Cwiczenia wieczorem maja sens jesli potem nie masz problemow z zasnieciem.

Woda mineralna: lepiej nie gazowana. Gazowana gorzej gasi pragnienie i podraznia zoladek zwiekszajac uczucie glodu.
Wode warto pic z dodatkiem niewielkiej!!! ilosci soku, np soku z cytryny, grejfruta, zeby nie przeleciala zbyt szybko przez organizm.

Przydala by sie 2x w tygodniu silownia do budowy wybranych grup miesniowych, albo jakies hantelki w domu.

Jak podepniesz zdjecia i bedziesz co jakis czas nowe podrzucac to bedziesz miala lepsza motywacje. Stworzysz dzieki temu taki dzienniczek odchudzania - to pomaga!

Skoro Koniu151 mowi ze musza byc, to chyba nie masz wyjscia.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
zdjęcia muszą być ?o prosze a gdzie znajde taki punkt w regulaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Ja bym na twoim miejscu wycofal to co powiedzialas,
bo jeszcze Koniu151 uzyje swoich wplywow i zmieni regulamin .

Odnosnie biegania to mozna biegac z malymi hantelkami, 0,5kg-1kg powinno wystarczyc. Wtedy biegasz i lepiej pracuja miesnie w gornej czesci ciala. Tu nie moge cie wiecej doracic, powinnas ten temat doczytac, z reszta moge cie wyreczyc w czytaniu bo mnie ten temat zainteresowal.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-10 15:18:59

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
https://www.sfd.pl/-t441044.html
ostatni podpunkt.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
hehe dobre - Koniu151 - usmialem sie do lez.
Widzisz zpiekiel: teraz musza byc zdjecia .

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
hehehe i wez tu napisz o zdjeciach, odrazu sie ozywia dyskusja
ja sie nie narzucam, taki zart bo sie zdziwilem, ze sir_lukasz jeszcze nie wspomnial nic o tym
ja pierdziele, mialem napisac, ze koniu151 zaraz znajdzie jakis podpunkt regulaminu i nie zdazlem. to teraz nie masz wyjscia
jesli nick to 100% prawdy to tym bardziej czekamy z niecierpliwoscia, a tak na serio to spokojnie, dobry humor mi sie wlaczyl, dasz kiedy uznasz, ze masz na to ochote, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
o prosze koniu151 jaki szybki jestes
fotki na pewno sie pojawia w swoim czasie

zabieram sie za pile fitness, nie wiedzialam ze mozna na niej az tyle cwiczen wykonywac, ale juz mi sie podoba
potem rowerek i kolejne strony o jedzonku

co do wody gazowanej to faktycznie chyba chce sie po niej wiecej jesc, od dzisiaj niegazowana

czy ktorys z Mentorów mógłby podac mi wzrór na obliczenie zapotrzebowania kcal szukalam szukalam znalazlam kilka i sama juz nie wiem
troche tez skolowaly mnie te skruty -> tea,tdee itp i sie pogubilam help

Zmieniony przez - zpiekiel w dniu 2009-08-11 09:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
hej. wzor, ktorym piszesz faktycznie jest troszke skomplikowany. mozesz policzyc uproszczonym sposobem, ktorym probonowal kiedys np ellis:
Zapotrzebowanie kaloryczne
24-26 x waga(kg) przy treningu areobowym (umiarkowana aktywność)
26-28 x waga(kg) przy treningu siłowym lub areobowym (wysoka aktywność)
30-33 x waga(kg) przy treningu siłowym (minimum 3 razy w tygodniu) i intensywnych areobach.

Kobiety powinny wybrać niższa wartość z proponowanych przedziałów.

ale najlepiej jak sciegniesz sobie tutaj http://www.darkthorn.republika.pl/ dziennik posilkow, ktory jest za***istym pomocnikiem i zrobi wszystko za ciebie, przeczytaj tylko prosta instrukcje;) pokazuje ci nawet w jakim procencie spelnilas zapotrzebowanie dziennie na poszczegolne mineraly, cud miod i orzeszki;) do roboty:P

Zmieniony przez - mengele88 w dniu 2009-08-11 10:12:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
mengele88 no to juz sciagnelam
takie cos mi sie wyswietla->Witryna darkthorn.republika.pl została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa
kurcze.. nie ma innej stronki z ktorej mozna sciagnac ten program?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
chyba nie ma. wczoraj polecalem ten program jednej kolezance i tez miala ten sam komunikat, nie wiem czy to wina antywirusa, ktory szaleje i traktuje kazdy plik do sciagniecia jak zagrozenie czy serio sie nie da, nie znam sie na komputerach hehe;)
zastanawiam sie czy nie daloby rady wyslac Ci tego na maila plikiem, zaraz zobacze jaki to ma rozmiar, ale pewnie bedziesz sie bala przyjac plik od nieznajomego;) no sam nie wiem, spokojnie, zaraz pomyslimy.
11,4 mega, sam nie wiem. musialby chyba autor zamiescic go w innym miejscu albo zrobic z tym porzadek hmm;>

Zmieniony przez - mengele88 w dniu 2009-08-11 11:24:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny , poprawki mile widziane

Następny temat

Redukcja węgli i ładowania?

WHEY premium