SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poszukiwanie mentora :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
Dobry Wieczór

dolozylam do moich pieknych treningow dzisiaj skakanke
hii kiedys na koloniach bylam mistrzynia, dzisiaj jest troche gorzej
15 minut z malymi przerwami i finito

znowu sie naczytalam opinii na temat skakanki, jedni mowia ze lydki urosna inni ze nie, a nawet sie wyszczupla i ladnie wyrzezbia, czyli w sumie na chlopski rozum jak jest ujemny bilans kaloryczny to z 34cm nie zrobi mi sie np 38 nie?

musze to sobie wszystko jakos ladnie poukladac bo te moje treningi sa dosyc chaotyczne

i takie pytanko czy nie przynioslo by to lepszych efektow gdybym po 45 minutach na rowerku jeszcze z 20 poskakala?(2 minuty skakania, 45 sec marszu)
czy skakac osobno, ale jak dopiero po 20/30 minutach spala sie fecik to bedzie kiepsko na poczatku bo tyle nie wydole na skakanie

i od soboty wracam na basen bo troche mi sie zaniedbalo

i Dobranoc

Zmieniony przez - zpiekiel w dniu 2009-09-14 21:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
Witam

waga 60,4 kg czyli 300 gram w dol, kurka a myslalam ze teraz juz zacznie sie od 5 no ale trudno za tydzien juz na pewno ujrze tą piateczke nie popuszcze
przyznam sie bez bicia ze to chyba przez sobotnie urodziny na ktorych zagoscilam

no i czekam na oodp do powyzszego pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olej wagę, najlepiej wynieś ją do piwnicy i nie używaj na razie.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to lepiej jest najpierw poskakać na skakance a potem pojeździć na rowerze. Skakanka to trening o wyższej intensywności, więc robisz go jako pierwszy. A potem na niższym glikogenie robisz aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
helol

w przyszlym tygodniu bede miala orbitrek nareszcie
ciesze sie jak male dziecko
a narazie ide posmigac na tym co mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Pochwal sie chociaz jaki .

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-09-17 18:26:12

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
Maximus juz raz sie pochwalilam i pamietasz jak sie skonczylo?
orbitrek jak orbitrek zwykly bez zadnych rewelacji, ciekawe ile na nim mi bedzie pokazywac puls

juz sie nie moge doczekac jak dopadne machinke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
hej. mysle, ze puls bedzie ci pokazywalo jeszcze ciekawszy niez ten twoj pulsometr nie wiesz we wskazania tych maszyn. zmierz dokladnie na koniec na tetnicy i tyle. jak naliczysz 100 to za malo, jak 200 to pewnie padniesz w tym samym momencie i znaczy, ze za duzo
swoja droga bardzo fajnie, to idealna maszyna dla ciebie bo lepsza od rowerka-prawie biegasz, ale nie musisz z domu wychodzic, dobre dla mlodych mam, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
orbitrek jak orbitrek zwykly bez zadnych rewelacji
ty chyba rzeczywisie jestes z_piekiel, przeciez mialas sie spytac...

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
wystarczyla opinia mojego M, ale dzieki za pamiec
na pewno juz nie popelnie takiego bledu jak przy pulsometrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
Witam

waga dzisiaj 60.5kg szkoda gadac, tluszczu mniej niz tydzien temu, ale za to duzo wiecej wody paluchy juz mi spuchly obraczki bym nie zdjela a to wszystko zwiastun nadchodzaych dni kobiecych **** pytam sie why.. ale co zrobic natura..trzeba przezyc dlatego kolejny pomiar za 2 tygodnie bo teraz i tak waga bedzie zafalszowana 2/3 kg moze pokazac wiecej a po co sie denerwowacchociaz i tak wiem ze to tylko woda ale.. niet

tez przyznam sie bez bicia ze cwiczen dzisiaj nie bylo, troche brzucho bolal i sobie darowalam, ale za to chodzilam caly dzien i juz padam jak to mowia " na ryj"
jutro napewno sie poprawie bo na pieterku stoi swiezo poskladany pan orbi

a wczoraj bylismy na basenie i od razu lepiej na kregoslupie i ogolnie
tak wiec na dzisiaj to tyle
Dobranoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny , poprawki mile widziane

Następny temat

Redukcja węgli i ładowania?

WHEY premium