SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poszukiwanie mentora :-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 497
hmm..no coz...robilysmy cos takiego 45 sek maximum i 15 sek lagodnie. i tak mialysmy serie z 10 razy jakos. najpier 15 minut mocnej rozgrzewki pozniej ok. 30 minut interwalow. myslalm, ze umre :) ale pozniej wszytsko fajnie, samopoczucie swietne. tylko dzis boli mnie tak grzbiet, ze masakra...robilysmy to na stepie ale mialysmy tez takie cwiczenia jak skok niski na step lub jedno kolano reka do stepu drugie kolano, w przerwach robilysmy taka ala skakanke lub bieg szybkim truchtem dookola stepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
jesli moge wtracic swoje 3 grosze...

co do pangi która bardzo lubisz... wiesz skad pochodzi ta ryba ?? w jakich warunkach zyje ?? pewnie nie i dlatego jesz :) mi tez smakuje, a raczej smakowala do poki nie stalem sie swiadomy.

jeszcze jednej ryby sie nie je... flądry ! smaczna i popularna ryba... ale tutaj juz jest wiekszy temat tabu. Zreszta sami poczytajcie http://tygodnik.onet.pl/30,0,31785,1,artykul.html wierze ze nie zostanie usuniety link poniewaz to tylko artykol informacyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
kiedys juz cos obilo mi sie o uszy na jej temat
niestety wiekszosc smacznych rzeczy jest nafaszerowana jakimś badziewiem( jak nie wszystkie)
raz na jakis czas umiarkowana porcja chyba nie sprawi ze bede swiecic
nie ma co popadac w paranoje, ale dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
trzeba jesc ryby z innego morza i obserwowac czy nie swiecimy przerabane z tymi fladrami pani zpiekiel.
jak tam efekty, zadowolona jestes? od dzis masz 4 pelne miesiace na ogarniecie sie, jak to mowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
Witam panie mengele
czy zadowlona hmm srednio na jeza ale 2 kg to zawsze 2 kg mniej i co wazne nie wody nie miesni ale tluszczyku
samopoczucie bardzo dobre, jem wg tego pierwszego schematu jak pisalam z kilkoma modyfikacjami i pewnie z kilkoma bledami, ale nie sadze zeby jakos szczegolnie zawazyly na mojej redukcji

Dzisiaj z rana aeroby 45 minut
pomiedzy posilkami hiit( II i ostatni w tym tygodniu) bo poczulam nagly przyplyw energii i trzeba bylo ja gdzies zutylizowac, teraz machne sobie kawke i 30 minut stepu no i pewnie jakis spacerek z Niunia zeby lepiej spala

za 4 miesiace to bede dopiero zpiekiel hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
hmm srednio na jeza ale 2 kg to zawsze 2 kg mniej i co wazne nie wody nie miesni ale tluszczyku
Bardzo sie ciesze ze sa efekty. 2kg przy twojej masie jest bardzo w porzadku. Zastanawiam sie jednak skad wiesz ze 2kg mniej tluszcu a nie wody, miesni, itp... Masz taka specjalna wage ktora wszystko dobrze mierzy? Tez sie do takiej przymierzam, bo moja mi rozne cuda zaczyna pokazywac.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
nie jest to taka super zaje*** waga, ale pomiar ma w przyblizeniu raczej dobry, sprawdzona nie tylko na mnie, a najwazniejsze ze poziom tluszczu spada w dol a reszta idzie ku gorze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiele zanieczyszczeń środowiskowych osadza się w osadzie, flądra jest rybą która odżywia się przy dnie, dlatego ilość toksycznych związków jakie można w niej znaleźć jest głównie przyczyną jej trybu życia.

Concentrations of dioxins and PCBs on a fat basis were higher in herring,
red fish and plaice than in the other species. Concentrations of dioxins and
PCBs on a fat basis were lower in haddock and mackerel. Concentrations
also showed significant seasonal variations.

In general, concentrations of chemicals such as dioxins and PCBs in fish
depend on their fat content, the extent to which the fish migrate, the
number of times they spawn, and their ages, size and feeding habits
(Larrson et al., 1996).


http://cot.food.gov.uk/pdfs/fishreport200403.pdf

Odnośnie Morza Bałtyckiego jest uważane za jedno z bardziej zanieczyszczonych. Trudno żeby nie skoro jest morzem które otacza tyle państw.

Tutaj troszkę można poczytać;
http://www.eufic.org/article/pl/1/2/artid/contaminants-in-fish/

Z czego zwrócę uwagę iż spożywanie łososia ~4x/tygodniowo nie powinno spowodować zatrucia rtęcią. Marlin, rekin, miecznik zawierają dużo większe ilości i tych ryb powinno się unikać.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-09-04 08:46:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
eh te ryby, a gdyby tak zmienic temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
aktualne wymiary:
talia-76
łydka-34
udo-57 cholercia bez zmian
ramie-28
klata-95

jutro wazenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny , poprawki mile widziane

Następny temat

Redukcja węgli i ładowania?

WHEY premium