SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poszukiwanie instruktora ;-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94836
witam mam pytanie i jednoczesnie prośbe ; gdybyścvie Panowie szperali w necie albo juz słyszeli o instruktorze, nie tylko Polska ale i europa , instruktorze JKD ale i tu moja mała fanaberia nie z linii Inosanto ani Vunaka ani Larrego tego od grapllingu.Szukam szkoły ze spuscizna Tima Tacketta lub temu podobnych, Będę wdzięczny za linka lub nawet jeśli ktos by miał kontakt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Małolat to już nie jest i raczej zna się na tym co robi, ale ma k***a maniakalny przerost ego. Wpisz sobie w guglach - na przestrzeni 10 czy 12 lat Michał zdążył wk***ić wszystkich na wszystkich forach o sztukach walki w Polsce. Na fejsie i jutubce są jego filmy, może sobie ocenić co i jak robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
A gdybyś tak wpisał w google: jkd tim tickett, a następnie na fejsie do niego naskrobał swoje pytanie...

edit: tackett a nie ticket :)


Zmieniony przez - marcinpruszcz w dniu 2018-09-08 21:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94836
pisałem do niego korespondujemy kilka lat ale jak sam stwierził na podroze do Polski nie ma sił pisałem nie na zadnym KORPO sic!! fejsie ale bezposrednio na jego priv maila ...ech dostałęm kiedys rozniez pzred laty od zreczonego kiedy go tam odwiedzałęm..ergo jak sam zapewne wiesz taka mam nadzieje korespondencyjnie to mu sobie mozemy towzrzyskie dusery prawic..co zeszta robie głownie ja zeby Go obłaskawic za materiały ktore mi free podyłą..ale trening korespondencyjny ?/ no raczej..sąłbo...ja do niego jak na razie nie polece przynajmniej kilka miesiecy ...syn po udarze...stad moje poszukiwanie... instruktora. mam nadzieje ze dokonałem wyczerpujacej egzegezy??



Zmieniony przez - myofusion w dniu 2018-09-08 23:02:47

Zmieniony przez - myofusion w dniu 2018-09-08 23:13:06
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
I prowadząc taką ciekawą korespondencję nie potrafią ci podać namiarów na kogoś z Europy? A ty piszesz na sfd skoro siedzisz przy "korycie"... Wydaje mi się to przynajmniej dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94836
echj ..to dość złozone..oni po intensywnym szkoleniu wpisuja klub do linkow ich partnerow ale byłem np w kilku jakis czas temu..i..hmm.. jak to mowią 'panskei oko..." jak nie ma tam Tima to młodziency czesto dziwolagi wyrabiaja.Stąd moje pytanie ..moze ktos był trenował i wie...??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Pytasz o rzeczy dotyczące bardzo wąskiego tematu i grupy osób. Jeżeli w klubie nie znalazłeś odpowiedzi i u samego Tacketta, to tutaj raczej rozwiązania nie znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94836
Yoshi ..wiem wiem..;-(( zdaje sobie sprawę..ale wolełem nawet tego zródła, potencjalnego nie zaniedbac...


Zmieniony przez - myofusion w dniu 2018-09-09 21:13:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94836
a trening pod mma z podziełm na cykle ktoś pomocny tu rozpisze moze ?? to dla potomka mojego )?? i jeszcze jedno pytanie: trenuje tu ktoś POWAŻNIE jkd?? tzn dłuzej niz 3 4 lata?? nikt nie trenuje???;-(((((



Zmieniony przez - myofusion w dniu 2018-09-11 23:53:51

Zmieniony przez - myofusion w dniu 2018-09-15 13:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 94836
moze jednak ktoś z Trójmiasta " robi" JKD ?? wiem wiem natychmiast odezwą sie uczniowie Vatahy ale wole nie z nimi ) taka fanaberia , tak sobie to tłumaczcie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
A takie pytanko na marginesie, co w "gałęzi" Tima Tackett'a jest takiego fantastycznego? Albo jeszcze inaczej czego nie umieją pozostali? Bo już samej tematyki jkd nie będę ruszać, bo zaraz mnie jacyś fanatycy będą atakować...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy w dobraniu sztuki walki

Następny temat

Systema kraw maga katana - Trzebinia Chrzanowskirzanow i okolice

WHEY premium