SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(L)marika / do sukcesu nie ma windy, tylko schody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7220
Witaj marika.:) równolatko
Wzrostu mamy tyle samo tylko ja niestety 14 kg cięższa :(
ale na wagę nie patrzymy a w lusterku coraz bardziej kształtna :)

Mam nadzieję, że spodobają Ci sie ćwiczenia na siłowni .. a i pupa Ci się ładnie podniesie..
Fajnie, że syn Cię wspiera, bo moje dzieci mówią, że przesadzam z ćwiczeniami i dietą..

Bedę zaglądała do Ciebie i trzymała kciuki :)

pozdrawiam serdecznie
forumka :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 59 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1671


witaj forumka, dzięki za wsparcie

jak tu się rejestrowałam, to wydawało mi się, że tu tyko dwudziestolatkowie

fajnie, że nas w kwiecie wieku też trochę jest, w końcu zawsze warto zadbać o siebie, a miejsce jest super...

pozdrawiam cię serdecznie i kibicuję twoim celom




cze dziewczyny !

wklejam jedzenie z wczoraj, w poniedziałek zamówię odżywkę i pozmieniam rozkład b/w/t

teraz na siłonię , a po dwudniowy wypad za miasto, więc relację z ćwiczeń zdam w niedzielę wieczorem lub poniedziałek

milego weekendu

Zmieniony przez - marika66 w dniu 2011-02-05 09:32:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4263 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35910
Mój syn sportowiec z jednej strony mnie wspiera ale z drugiej uważa, że mam za duże mięsnie...(już teraz )
Ale sport nas bardzo łączy i sprawy okołodietowe :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 59 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1671




witam !

podaję na początek pomiary , zaraz będzie trening z piątku

a co do jedzenia, to przez weekend zgrzeszyłam imprezka i drinki, niestety nie lubię wina

a co do treningu z soboty - ponieważ miałam mało czasu, to zrobiłam 2 serie
zmniejszyłam też ciężary, żeby dokładniej wykonać ćwiczenia


Zmieniony przez - marika66 w dniu 2011-02-07 13:04:53

Zmieniony przez - marika66 w dniu 2011-02-07 13:06:43
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
no prosze prosze jak chudniesz
niedlugo zatrzymasz sie w udach i plecach i tylko pas bedzie spadac

Dodaj trzecia serie

Jak idzie tobie cwiczenie zlozonych cwiczen? MC przysiad itd ?

PS
za biust nie odpowiadam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 59 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1671
bust pal sześć kiedyś miałam naprawdę ładną, pełną trójkę, ale za cenę większej tuszy)

wolę nie mieć biustu, a resztę szczupłą i umięśnioną

wyrosłam już z wieku, kiedy się przejmuje opiniami chłopców na temat biustu , zresztą akurat tak się składało, że żaden z moich nie lubił dużego

a co do ćwiczeń złożonych, to MC jeszcze nie próbowałam, trochę mnie jeszcze krępuje sięganie po sztangę, bo przy niej sami faceci

przy przysiadach trochę jestem chwiejna, ja też, jak fela bodajże, nie mam najlepszej koordynacji ruchowej
ale będę się starać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7220
Marika przejdź się kiedyś rano.. kiedy nie ma Panów.
Poproś trenera, żeby Ci pokazał sztangę :)

Ja też się długo opierałam..
aż kiedyś nie było nikogo to sobie poogladałam, popodnosiłam... oswoiłam :)
i teraz jak przychodze od razu rekwiruję 2 szt.. jedna do wiosłowania a druga do MC


dasz rade :)

pozdrawiam serdecznie
forumka :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 59 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1671
tak zrobię forumka

tylko z tym wstawaniem rano, trochę kłopot

do pracy chodzę na różne pory, ale nigdy na wcześnie rano i się odzwyczaiłam

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4263 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35910
Można się szybo przyzwyczaić do rannego wstawania, a faktycznie wtedy na siłowni największy luz a i instruktor jeszcze niewypompowany ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 59 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1671


bez odżywki nie wyjdę z białkami
zabieram się za czytanie o odżywkach...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klaudus09 / Dieta, rzeźba, problem....

Następny temat

Chavala na CKD

electro
Polecane artykuły