SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)marika / do sukcesu nie ma windy, tylko schody

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marika
Na nastepny trening
RDL 20kg/25/30/35/40kg /45kg

zawsze 5 powtorzen, jak dasz rade w ostatniej 5 to ok, nie dasz nie szkodzi rob ile dasz rade

Z uginaniem wszytsko jasne?



mozesz jak foczka byc wygieta
tu nie rob progresji naloz ciezar roboczy na nastepnym treningu 25kg i probuj na maxa, nie zmiescisz sie juz w zakresie, zdejmujesz i znow robisz na maxa..


wyciskanie sztangi
20kg/25kg/30kg/32kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671
ok, widzę, że poganiasz moje ciężary ale spoko

i dziękuję za te wszystkie cenne wskazówki

a co do zaproszenia do zabawy, to rozeznam się w temacie w następnym tygodniu - będę lużniejsza - i dam odpowiedź

dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No ja tu po to jestem, od poganiania

Milej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671


dziś późnym wieczorem zaliczyłam 4 dzień treningu z tygodnia

obli, mam takie wątpliwości;

1. w ćw.1 - leżałam na plecach i unosiłam biodra, czy tak ?

2a i 2b- podnoszenie nogi w bok i w tył na wyciągu dolnym - czy noga ma być zahaczona o linkę wyciągu ?
nie mogłam tego znaleźć (późny wieczór bez instruktora), więc zrobiłam to ćwiczenie na maszynie do odwodzenia nogi do tyłu stojąc - tam był rys. pokazujący, że to ćwiczenie na pośladki

w bok odwodziłam na tym samym

3a, 3b, 3c przysiady zrobiłam z obciążenie , czy tak ?

miłego weekendu
ja pojawię się w poniedziałek i będę oprócz treningu ważyła i wklejała jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
-tak, lezysz, nogi zgiete i podnosisz biodra przytrzymując w szczycie spiętą pupe na dwa, jak za latwo to dajesz nogi na podwyższenie i tak podnosisz biodra
odwodzenie nogi mozna i na wyciągu ale sa tez maszyny do tego, na jedno wychodzi
- oczywiście z obciążeniem seria laczona ten sam ciezar za nisko zaczynasz z obciążeniem, zaczynaj od 25kg/30kg/35kg/40kg (mam nadzieje ze robisz juz bez suwnicy)

Marika ty nie musisz wazyc jedzenia wazne bys jadła czysto i uwazala by mieć odpowiednia ilosc składników odżywczych, zdrowego tłuszczu, bialka.. węgli..starcza, chyba ze lubisz sie bawic w te rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671
fela, skoro chcę mieć ćwierć brazylijskiej pupy do wakacji, to muszę ..

ale do ciebie mi daaaleko, 60 kg masz na barkach

a w ogóle to na siłowni najfajniej było tak późnym wieczorem, co prawda bez instruktora, bo oni są do 20, a siłownia do 23, ale było kameralnie, mało ludzi
poza tym instruktor, tak jak i u ciebie zawsze musi mieć jakieś odmienne zdanie- mnie ciągle proponuje coś alternatywnego, bo skoro wcześniej tego nie robiłam ..np. RDLa...to...
w końcu mu powiedziałam, że kiedyś muszę zacząć i przyznał mi rację
w sumie jest spoko, chętnie pomaga



obli, to chętnie nie będę liczyć jedzenia, dość się już naliczę w pracy

a przysiad - jak mam wykonać ze sztangą na barkach skoro nie ma stojaka ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zadnego stojaka?
czasami rece na te silownie opadaja..
No nic to rob na suwnicy, i pojęcz o stojak od czasu do czasu , w koncu kurcze co to, dla nich, za problem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Porozglądaj się za tym stojakiem może jest jakoś ukryty, albo spytaj instruktora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671
pytałam instruktora, nie ma stojaka wysokiego
są tylko 2 niskie na stałe połączone z ławkami, do wyciskania sztangi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klaudus09 / Dieta, rzeźba, problem....

Następny temat

Chavala na CKD

WHEY premium