SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dawkowanie supli na redukcje ilosc etc.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10033
A dlaczego nie? Bierz spokojnie . A to chcesz w tabletkach czy jak?

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam Bulek.

Udział składników odżywczych ustawiłbym następująco:
- Białko 25%
- tłuszcze 30%
- Węglowodany 45%

Co do potasu Bulek wszystko zależy od jego ilości dostarczanej z pożywienia. Jeżeli w posiłkach uwzględnisz pomidory nie powinieneś cierpieć na jego brak.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No juz diete sobie ulozylem i wszystko jest w porzadku :) bede obserwowal organizm i za 2 tyg albo dodam wiecej aerobow albo obnize poziom WW w diecie :)

Co do potasu to pomixy wcinam do salatek :p ale mam zakupiony Mega Mineral i Multipack no i do tego dodalem Aspargin,a slyszalem ze wieksze ilosci potasu w diecie + kreatyna ladnie sie ze soba lacza i sa dobrymi prekursorami ATP.Niechcianym przezemnie zjawiskiem bylo by spompowanie sie za mocno woda przy diecie redukcyjnej,poniewaz rzezba ciala bedzie zbyt malo widoczna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10610
stosując CM3 nie bedziesz lapał mocno wody. gdybyś brał mono to co innego
...
Napisał(a)
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10507
Pamiętaj tylko żeby nie przedawkować minerałów, w dłuższej perspektywie stosowania minerałów w za dużych dawkach mogą się okazać niebezpieczne dla naszego zdrowia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
glok-wiem o tym ze wody po cm3 nie bede lapal ale po potasie moge troche wody zlapac.

Nitroman- no dobra ,nie mam zamiaru przedawkowywac :) dzieki wielkie za wyjasnienia :)

Pozdrawiam,Bulek.
...
Napisał(a)
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9689
Nadmiar potasu przebiega często bezobjawowo. Wśród objawów mogących wystąpić u chorych należy wymienić: objawy nerwowo-mięśniowe: nieprawidłowe odczuwanie bodźców, uczucie mrowienia ust i języka, skurcze mięśni, porażenia mięśni zaburzenia pracy serca, niemiarowość serca/
Niedobór podobny do nadmiaru.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

certyfikat FAIR PLAY ponownie dla TREC Nutrition!

Następny temat

kreatyna w zastrzykach/ Wit. B12

electro
Polecane artykuły