SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wilczy apetyt na redukcji.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4096

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1003
Panowie jutro będzie 5 tydzień mojej diety redukcyjnej. No.. i problem jest w tym, że z czasem kiedy to tych kalorii dostarczam coraz mniej, to w nocy budzę się i nie mogę sobie poradzić z "wilczym apetytem" . No i pytanie: Ja sobie radzicie jak was głód męczy w nocy? Zakupiłem suplement od treca Diet Control i czy to jest dobry pomysł jak będę tym suplementem tłumił apetyt? Np. 3kaps. w trakcie kiedy mnie złapie głód w nocy. Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1003
W ostatnim posiłku jem przeważnie białko i zdrowe tłuszcze, zero węglowodanów np. twaróg+oliwa lub jakąś rybę typu makrela lub tuńczyk w oleju
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
to łyknij nierozgotowany brazowy ryz albo makaron razowy 100g
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1003
PePoNeNt ale ja wole uważać z tymi węglowodanami na noc. Ogólnie nie jestem przekonany do węgli na noc:(
...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
To spróbuj może wołowinkę na noc,tak czy siak na redukcji musisz się niestety przyzwyczaić do takiego stanu.Takie to uroki redukcji,że człowiek ciągle chodzi głodny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1003
Panie Tomku a co Pan myśli o tłumieniu apetytu aminokwasami? Słyszałem, że to jeden ze sposobów na tłumienie apetytu w nocy?
A z tą wołowiną to oczywiście spróbuje :)
...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
Szczerze mówiąc nie wiem czy to coś da.Aminokwasy są bardzo szybko trawione,tutaj chodzi raczej o to żeby jeść coś co będzie się długo trawiło.Ale możesz spróbować.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2011-01-23 21:59:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1003
dziękuje Panie Tomku za pomoc. Poczekam jeszcze na innych zawodników może oni coś poradzą:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20366
ja na twoim miejscu zastosowal bym takei cos, ze jesli sie obudzisz w nocy to pijesz albo jesz łyżeczka kazeine (w zaleznosci jak rozpuscic) a jesli sie nie obudzisz to nie wypijesz :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 81052
mysle ze porcja kazeiny przed snem zalatwi sprawe, a zamiast oliwy zagryz orzechami

Moderator na emeryturze.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

nitrobolon II limited edition mdlosci?

Następny temat

trening/cykle

electro
Polecane artykuły