Witam zmontowalem w/w zestaw za poleceniem trenera.
I zapomnialem sie dopytac jak to brać. w DT i NT
z tego co czytalem to HP:
DT rano, przed i po treningu a NT w porach treningowych.
Jak uwazacie ? Jak dawkowac HP i Gluta i BCAA ?
Niechce sugerowac sie opakowaniami.
I zapomnialem sie dopytac jak to brać. w DT i NT
z tego co czytalem to HP:
DT rano, przed i po treningu a NT w porach treningowych.
Jak uwazacie ? Jak dawkowac HP i Gluta i BCAA ?
Niechce sugerowac sie opakowaniami.
Krzysztof Piekarz
